שיר אמונה וחזון לעתיד הלהיט הגדול מכל לחניו: אהרון סיטבון השיק סינגל  כובש: “שיר חדש”

אמן הרגש החב"די ר' אהרון סיטבון ממשיך להפתיע, וגם לאחר שחצה את אמצע העשור השביעי לחייו הוא ממשיך ליצור יבול חדש ומשיק את הסינגל "שיר חדש" – המסתמן כבר כעת כלהיט הכי גדול מכל לחניו • לאחר הסחרחורת והטלטלה שפקדה את הארץ, הוא מנגן את רצונו של כל יהודי – לשמוע "את שירת הלויים וקול כינור ונבל" • לכם נותר רק להירגע, להאזין לשירת הלוויים ולקוות לבוא הגאולה
WhatsApp Image 2023-06-20 at 14.28.00
WhatsApp Image 2023-06-20 at 14.28.00

אמן הרגש החב”די ר’ אהרון סיטבון ממשיך להפתיע, וגם לאחר שחצה את אמצע העשור השביעי לחייו הוא ממשיך ליצור ולהפתיע ומשיק את הסינגל “שיר חדש” המסתמן כברכעתכלהיט הכי גדול מכל לחניו מתוך עשרות שירים ולחנים אותם הוציא לאור. סיטבון, יוצר ומלחין מפורסם, ידוע בשירתו הנוגעת במיתרי הנשמה ונחשב לאיש מוסיקה מוערך וותיק בז’אנר החרדי, כאשר שיריו מתנגנים באירועים, חתונות, תחנות הרדיו השונות ובשלל הופעות.   

כעת, עם בואה של עונת הקיץ ומעט לאחר הסחרחורת והטלטלה שפקדה את הארץ – הן בתחום הביטחוני והן בתחום הכלכלי והחברתי – הוא מנגן את רצונו של כל יהודי – לשמוע “את שירת הלויים וקול כינור ונבל”, וכל זאת מתוך התשוקה האישית והכללית בעם ישראל כפי מילות השיר – “לחיות את הניסים, הלב נושא תפילה, תבוא הגאולה”.

“המתח האינסופי שליווה את עם ישראל ישראל בשנה האחרונה, מביא רבים לחשוב על בית המקדש, לכסוף לירושלים הבנויה ולשיר מכל הנפש והלב על הגעגוע לזמן הגאולה”, אומר סיטבון. 

התגובות הנלהבות בקרב המאזינים על הסינגל החדש המלווה בקליפ תמונות מרהיב, ‘שוברות את תקרת הזכוכית’ והפרגון חוצה יבשות. לכם נותר רק להאזין, להירגע, להקשיב לשירת הלוויים ולקוות לבוא הגאולה בקרוב ממש!

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן