כמו זמר צעיר: אהרון סיטבון מפתיע בסינגל חדש “אור בעיני”

אמן הרגש החב"די ר' אהרון סיטבון לא מפסיק להפתיע: לאחר שחצה כבר את אמצע העשור השביעי בחייו, ולאחר יבול עשיר שלא מבייש זמר צעיר, הוא מגיש סינגל חדש: "אור בעיני" • השיר החדש טומן בחובו מסר מטלטל • מהו? כנסו!
WhatsApp Image 2023-01-27 at 08.52.42
WhatsApp Image 2023-01-27 at 08.52.42

אמן הרגש החב”די ר’ אהרון סיטבון לא מפסיק להפתיע: לאחר שחצה כבר את אמצע העשור השביעי בחייו, ולאחר יבול עשיר שלא מבייש זמר צעיר, הוא מגיש סינגל חדש: “אור בעיני”.

מעבר למסרים האמוניים וההודאה לה’ שעוברים כחוט השני בכל יצירותיו, הפעם יש במילות השיר יותר מזה: רמז גלוי לתחנות חייו.

אכן, ר’ אהרון ראה כבר הכל. הוא היה מוזיקאי מצליח בשנות השבעים בצרפת, החזיק בקריירה מרשימה שכללה הופעות, אלבומים, וקהל מעריצים גדול.

אבל אז הוא התקרב ליהדות ובמשך 30 שנה הקדיש את זמנו ללימוד התורה הקדושה. בגיל ,70 ובברכת הרבי מליובאוויטש שבירך אותו לשמח אנשים, הוא חוזר לשורשי הנגינה שבנשמתו ומוציא בפרק זמן קצר יחסית את אלבומו הראשון ‘שהחיינו’ ובו בין היתר הלהיט ‘ירושלים’ שהפליא את כולם: לא כל אחד מסוגל לעשות ‘קפיצה’ שכזו, בטח בגיל כזה.

מאלבומו הראשון ועד היום הוא ממשיך לנפק יבול מרשים: לפני החגים הוא הוציא סינגל נוסף “ימים באים”, לפני חג הפסח את “ליבי הומה לך” וכעת את “אור בעיני” ובקצב הזה אלבומו השלישי כבר בדרך.

השורשים המוזיקליים קיימים מזה זמן רב במשפחה: בנו ר’ דוד סיטבון נחשב לזמר חסידי מבוקש וידוע, ולא מעט דואטים הם מבצעים יחד. הופעות מרגשות במיוחד כשר’ אהרון שר יחד עם נכדיו, שירי כיסופים וערגה לביאת המשיח והודיה לקב”ה.

הסינגל החדש ‘אור בעיני’ – המוגש כקליפ מילים ברקע נופיו המדהימים של ים המלח בעת זריחה, מעניק הצצה מרגשת לליבו שאומר: “ראיתי כבר הכל לא רציתי לוותר הדלקתי את הנר שעוד יאיר לנצח”.

גם בגילו, +70 הוא שר כעלם צעיר, מלא עדנה ורגש. הוא לא מוותר, מדליק את הנר – שיאיר לנצח.

וכאן יש הפתעה: הלחן חובר והושר על ידי סיטבון עצמו בשנת 1977 וכעת הוא עיבד את השיר מחדש, ובסיוע הצמד המוכשר קליין&ברי השיר קיבל ‘טוויסט’ עוצמתי ומרגש, כמו שר’ אהרון יודע לבצע.

“יש לנו תחושת שליחות עצומה לעבוד יחד עם אהרון סיטבון על השירים שלו, שמקדיש את כל כולו להחדרת מסרים מחזקים ומיוחדים במוזיקה שלו”. אומרים הצמד קליין – ברי.

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן