הרכבתם את הסוכה? עכשיו תרכיבו פאזל

פאזל חברת ravensburger מבית שחק נא - צילום יחצ
פאזל חברת ravensburger מבית שחק נא - צילום יחצ

חול המועד והיציאה לסוכה מזמנים רגעי משחק משותפים של צעירים ובוגרים בסוכות רבות ניתן למצוא על השולחן פאזלים אותם בונים בחדווה בני המשפחה מתחילים ביום הראשון ומסיימים עם הפרידה מהסוכה.

פאזל בניגוד לשאר המשחקים הוא משחק שמחבר בין כל חלקי המשפחה וכמובן גם את חלקיו, הוא מצוין לילדים, משחק התפתחותי, מפתח את החשיבה המרחבית שבעזרתה אנחנו מבינים את התכונות של מה שמסביבנו צורות גודל ומשקל.

הרכבת פאזל במסגרת משפחתית יוצרת קשר חזק בין ההורה לילד ובמקביל מקנה לילד כלים שונים, כדוגמת זיכרון חזותי וטכניקות למידה” – בנוסף לתרומה עבור הילד, הרכבת פאזלים מחדדת את המודעות בקרב ההורים לליקויי למידה של ילדיהם.

עולם הפאזל רק מתעדכן מתחדש ומשתדרג, אם עד היום עשיתם היכרות עם הפאזלים הרגילים והמוכרים הכירו את הפאזלים התלת ממדיים שתופסים גם צורה ונפח.

פאזל תלת מימד הוא בעצם חידוש טרנדי במיוחד, שכבשו את הילדים והמבוגרים כאחד עם מכירות שוברות שיאים. לילדים זוהי דרך מושלמת לעודד אותם לעסוק בפעילות מהסוג הזה, פעילות שהוכחה כמשפרת את תפקודם הקוגניטיבי והמוטורי, מפתחת את תחושות המסוגלות והישגיות, וכן משכללת מיומנויות של עבודת צוות. 

חפשו בחנויות הצעצועים את הפאזלים של חברת Ravensburger הפאזלים הטובים בעולם עם הפינה הכחולה באריזה ניתן להשיג ברשתות המובילות ובחנויות הצעצועים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן