בפעם התשיעית: ביתרלנד יוצא לדרך!

פרויקט הקיץ החגיגי של ביתר עילית יוצא לדרך, זו השנה התשיעית: פארק המשחקים 'ביתרלנד' יוקם בשבועות הקרובים בעיר • הלונה-פארק הענקי יפעל בשבוע הראשון של 'בין הזמנים' ועשרות אלפי ילדי העיר יוכלו להנות ממתקני הענק, ללא תשלום • יום מיוחד יוקדש לטובת ילדי החינוך המיוחד • והשנה: מתקנים חדשים, ואטרקציות מעניינות • כל הפרטים
PHOTO-2022-07-12-19-03-19.jpg
PHOTO-2022-07-12-19-03-19.jpg

כמיטב המסורת: הלונה-פארק הענק שכל ילדי ביתר עילית מחכים לו, ‘ביתרלנד’ יוצא לדרך, זו השנה התשיעית. בימים הקרובים יתחילו צוותי ההפקה שמפעילה את המתחם מהשנה הראשונה, להקים את מתחם הלונה-פארק הענקי בלב העיר, שיפעל בשבוע הראשון של ‘בין הזמנים’, כאשר עשרות אלפי ילדי העיר יוכלו להנות מהתקנים ללא תשלום.

‘ביתרלנד’ החל לפני כתשע שנים, כאשר ביוזמת רה”ע מאיר רובינשטיין הוקם בתקופת ‘בין הזמנים’ לונה פארק עם שלל אטרקציות, לטובת ילדי העיר. המיזם שהחל כלונה פארק קטן יחסית, הפך עם השנים לפרויקט שנתי שכל ילד ביתרי ממתין לו בציפייה. עוד ועוד מתקנים נוספו עם השנים והפכו את ‘ביתרלנד’ לפרויקט עצום שמביא שמחה אדירה לילדי העיר בימי ‘בין הזמנים’.

בחודשים האחרונים עמלו אנשי חברת ‘אפקט’, שמפעילה מטעם העירייה את המיזם בשמונה השנים האחרונות, כדי להביא תוכניות חדשות ומגוונות, אטרקציות שכמותן עוד לא היו ושלל חידושים ללונה פארק רחב הידיים.
ביתרלנד יפעל במתחם העירוני שמאחורי האודיטוריום ברחוב ברסלב, כאשר גם באודיטוריום צפויים להתקיים מופעים מיוחדים.

ההרשמה לתושבי העיר תחל בימים הקרובים, באופן מקוון דרך הטלפון, ולאחר הרישום, כל משפחה תקבל לביתה את צמידי הכניסה לביתרלנד, כמיטב המסורת.

ביום ב’, י”א אב, יתחיל ‘ביתרלנד’ לפעול, והוא יסתיים ביום ה’, י”ד אב. יום מיוחד יוקדש לטובת ילדי החינוך המיוחד ולילדי צמי”ד (צרכים מיוחדים), כדי שיוכלו גם כן להנות מהחוויה הכי ביתרית שיש.

רה”ע: “אני מברך את צוותי ההפקה על פועלם לטובת ילדי ביתר. כל ילד ביתרי ממתין כל השנה ל’ביתרלנד’, שהוא מהמיזמים החשובים והטובים שיש בעירנו. גם השנה נשמח יחד עם רבבות הילדים, בימי ‘בין הזמנים’, כדי לאגור כוחות מחודשים לקראת שנת הלימודים תשפ”ג”.

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן