חג כשר, מטופח ושמח עם קבוצת אסתי לאודר

קבוצת החברות אסתי לאודר ישראל, המשווקת בישראל את מותגי הטיפוח והאיפור המובילים בארץ ובעולם אסתי לאודר, קליניק, מאק, בובי בראון, סמאשבוקס וגלאם גלואו דואגת לכן לאיפור כשר לפסח בכשרות מהודרת של מאור הכשרות, כל אחת יכולה להתחדש מעתה לקראת החג.
מוצרי לאודר כשרים לפסח
מוצרי לאודר כשרים לפסח


דבר ידוע הוא שקרמי לחות, סרומים, מייק אפים ואפילו שפתונים עלולים להכיל רכיבים מחמץ לעיתים קרובות. הביקוש לאיפור כשר לפסח, במיוחד בכל הנוגע למוצרים הבאים במגע עם הפה עולה מידי שנה. מומחי כשרות הבקיאים בתחום זה טוענים כי במוצרי איפור, קיימים פרומילים נמוכים מאד של חשש חמץ, אך לאור המגמה של היצרנים למעט בחומרים כימים, ולעשות שימוש בחומרים טבעיים וצמחים, גדל החשש להימצאות חמץ או קטניות במוצרי האיפור ולכן יש להעדיף להחמיר ולהשתמש במוצרים הנושאים כשרות לפסח.

לאור הביקוש הרב, המותגים המובילים בתחום מוצרי האיפור והטיפוח, אסתי לאודר, מאק, קליניק, בובי בראון, סמאשבוקס וגלאם גלואו, מספקים מוצרי קוסמטיקה כשרים לפסח באישור המהודר של מומחי הכשרות מאור הכשרות.

בין המוצרים הרבים הכשרים לפסח ניתן למצוא מייק אפים, שפתונים וגלוסים, צלליות, מסקרות, קרמי לחות, סרומים, ועוד מוצרי איפור וטיפוח.

“מההיכרות שלנו עם כלל המגזרים בישראל, אנו ערים לדרישת ההולכת וגוברת למוצרים הנושאים כשרות לפסח בקרב לקוחות מהקהל החרדי. מידי שנה אנחנו מרחיבים את מגוון המוצרים. המטרה שלנו היא להמשיך לספק ללקוחות את המוצרים שהן אוהבות כל השנה, גם בפסח”

את מוצרי המותגים המובילים בכשרות המהודרת ניתן להשיג בחנויות המותגים בקניונים, ברשתות הפארם, בסניפי המשביר, ובאתרי קניות אונליין בשליחות עד הבית של כל המותגים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן