מותג האיפור הבינלאומי M.A.C משיק  Stack Mascara

אינסוף אפשרויות להמציא את עצמך כל יום מחדש לאחר שנים של פיתוח, מותג האיפור הבינלאומי M.A.C מציג את כל מה שמסקרה צריכה להיות בכדי לממש את כל פנטזיות האיפור שלך: קולקצייה של 2 מסקרות. פורמולה אחת. 2 מברשות.
מותג האיפור הבינלאומי M.A.C משיק Stack Mascara - Superstack MEGA Superstack MICRO 12 מל – 140 Superstack MEGA 8 מל – 75 שח
מותג האיפור הבינלאומי M.A.C משיק Stack Mascara - Superstack MEGA Superstack MICRO 12 מל – 140 Superstack MEGA 8 מל – 75 שח

הכירי את M.A.C Stack Mascara, פריצת הדרך הגדולה ביותר של מאק בטכנולוגיית המסקרות, אשר תספק מהיום את הפורמולה מס’ 1 של מסקרה שאפשר למצוא בשוק. אחרי יותר משנתיים של פיתוח, אפשר סוף סוף לדבר על מסקרה בהתאמה אישית. פיתחנו פורמולה אחת ו- 2 מברשות, שביחד יענו  על כל הצרכים שיש לנשים עד היום ממסקרה: מסקרה בעלת מברשת Superstack Mega לנפח מידי , לריסים ארוכים ומלאים יותר ולריסים עליונים מוגדלים מבלי להכביד ומסקרה בעלת מברשת Superstack Micro למראה מופרד ומוארך ולאפשרות צביעה מדויקת ושליטה גם בריסים קצרים ודלילים וגם בריסים התחתונים.

ועכשיו 2 המסקרות יכולות להגשים את כל החלומות שלנו ממסקרה: להפריד, להרים ולעגל את הריסים. להעצים את הריסים לרמות דרמטיות של ממדים והגדרה. ליצור כל לוק בבנייה של שכבה אחר שכבה עד אין סוף, מבלי להתגבש, להתקלף, להימרח או להתקשות. בקיצור – מסקרות מהחלומות.

עם פילוסופיית עיצוב המתמקדת בהתאמה אישית, M.A.C Stack Mascara הן 2 מסקרות שנוצרו כדי להתעלות על המסקרות האחרות בשוק. היכולות האומנותיות המובנות בהן והיתרונות פורצי הדרך מאפשרים לכל ריס מראה דרמטי.

טכנולוגיה מתקדמת היא לשון המעטה למה שיש למסקרות האלו להציע. זוהי הפורמולה המושלמת למי שמחפשת מוצר רב תכליתי במוצר אחד. זוהי המסקרה של העתיד:

  • מסקרה בעלת מברשת Superstack Mega ומסקרה בעלת מברשת Superstack Micro צוידו בזיפים שצורתם כעלי כותרת המסודרים לסירוגין עם זיפים מרובי פאות שפועלים יחד לצבוע את הריס מכל זווית , יוצרים אורך ומדגישים נפח לריסים. מברשת המיקרו מושלמת ליצירת אורך בעוד שמברשת המגה מגבירה את המלאות של הריסים.
  • עמידות של 24 שעות. פולימר מגמיש ריסים מאפשר לריסים להישאר במשך יום שלם צבועים, מורמים ומעוגלים, תוך שאת מאתגרת אותם בקצב יומך.
  • הוספת שכבות עד אין סוף. למסקרה משקל נוצה והיא יוצרת נפח כבר משכבה ראשונה. אך ניתן להמשיך ולהוסיף עוד ועוד שכבות למראה סופר דרמטי.
  • קלה להסרה. ג’ל על בסיס צמחי המכיל ויטמין B5 מאפשר את הצביעה בשכבות ואת ההסרה העדינה.
  • אינה מתגבשת. טכנולוגיית הסיבים הקלילה מונעת התפוררות וחוסר אחידות.

בבדיקה שנערכה בקרב 111 נשים שהשתמשו במסקרות במשך שבוע:

95% דיווחו על נפח, הרמה ואורך המפירים את חוקי הכבידה.

95% אמרו שאפשר להמשיך ולהוסיף למסקרה שכבות בלי סוף.

המסקרות מושקות בצבע שחור.

Superstack MEGA /  Superstack MICRO 12 מל – 140 

Superstack MEGA 8 מל – 75 שח

להשיג ברשת חנויות מאק ובאתר האונליין www.maccosmetics.co.il

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן