הדור הבא של מסנני האוויר מבית Dyson כבר כאן!

דייסון משיקה בישראל סדרת מסנני אוויר עם טכנולוגיית חישה חדשה לסינון מזהמים מסוכנים ליצירת סביבה ביתית בטוחה ונקייה יותר Formaldehyde Dyson Pure Cool
צילום-דייסון-3f3bs1hl2hhg2i7ltirmdm
צילום-דייסון-3f3bs1hl2hhg2i7ltirmdm

דייסון משיקה את Dyson Pure Cool Hot +cool Formaldehyde HP09 ואת Dyson Pure Cool Formaldehyde TP09

Dyson Pure Cool Hot +cool Formaldehyde עם טכנולוגיית חישת פורמלדהיד חדשה, שנועדה ללכוד אבק עדין במיוחד, אלרגנים ותרכובות אורגניות נדיפות (VOC) כולל פורמלדהיד.

פורמלדהיד הינו מזהם גז חסר צבע, המתנדף מרהיטים ומוצרי עץ המכילים שרפים המבוססים על פורמלדהיד כמו דיקט, חומרי בידוד ומוצרים כגון צבע, טפטים ומוצרי ניקוי ביתיים. בשל נפחו שהינו קטן פי 500 מחלקיקים בגודל של 0.1 מיקרון, קשה לזהות וללכוד אותו, מה שעלול להוביל לחשיפה ממושכת לכימיקלים מסוכנים הנישאים באוויר.

צילום: DYSON

חיישן הפורמלדהיד החדש של דייסון, פועל לצד האלגוריתם הייחודי של דייסון, לניטור מדויק של רמות הפורמלדהיד – תוך שילוב לגילוי גזים אחרים המתגלים על ידי חיישן VOC ייעודי .

בנוסף לחיישן החדש, מהנדסי דייסון גם בנו מחדש את מסלולי זרימת האוויר של המסנן. רמת סינון HEPA 13 אטום לחלוטין – זאת לא רק כדי להבטיח שאוויר לא יעקוף את המסנן, אלא גם חסימת כל נקודות דליפה פוטנציאליות שדרכן עלול לחדור אוויר מזוהם למסלול הסינון. המשמעות היא שהמסננים החדשים של דייסון לוכדים 99.95% מהחלקיקים עד לגודל של 0.1 מיקרון. כמו כן, המסנן החדש שקט יותר ב-20% ומפחית רעש לא רצוי בבית.

אלכס נוקס, סגן נשיא לטיפול סביבתי בדייסון מציין כי “הטכנולוגיה במסנן החדש מספקת חישה מדויקת ומוצלחת, המאפשרת לכידה והשמדה של המזהם. מגיפת הקורונה העלתה את המודעות העולמית לאוויר שאנו נושמים והמחויבות של דייסון הנה לספק אוויר נקי יותר באמצעות טכנולוגיה חדשנית”.

דור ה”בתוך הבית”

מדי יום, בני אדם נושמים עד 9,000 ליטר אוויר, ובתקופה זו מבלים עד 90% מזמנם בתוך הבית. ככל שהבתים הופכים יותר ויותר לחללים שבהם אנו מבלים את רוב זמננו, קיימים מספר מקורות לזיהום, המשחררים מזהמים כמו PM10, PM2.5, VOCs, NO2 ופורמלדהיד לאוויר. מקורות הזיהום נוכחים בכל ההיבטים של חיי היומיום, בין אם מדובר במזהמים הנפלטים בעת בישול, או כאלה המשתחררים ממוצרי ניקוי או פליטת גז מתמשכת של פורמלדהיד מרהיט בסלון. סדרת מסנני הפורמלדהיד החדשים של דייסון משקפת את הטכנולוגיה העדכנית ביותר בשלושה תחומי ליבה: חישה, סינון ואקוסטיקה.

צילום: DYSON

חישה וסינון מדויקים של פורמלדהיד

השילוב של חיישן פורמלדהיד חכם במסנן האוויר, מבטיח חישה מדויקת של המזהם במשך כל חיי המסנן. באמצעות תא אלקטרו-כימי, חיישן הפורמלדהיד של דייסון אינו מתייבש והאלגוריתם החכם הייחודי שלו מצליב נתונים בכל שנייה, ותוך חישה סלקטיבית המבדילה בין מזהמים.

Dyson Purifier Cool: מהונדס אקוסטית כדי להיות ב-20% שקט יותר.

מהנדסי דייסון השקיעו בפיתוח המוצר גם מההיבט של הפחתת תפוקת צליל המסנן תוך שמירה על ביצועי הסינון. באמצעות תהליך תכנון, בדיקה ובנייה המנוהל בתא האקוסטיקה הפנימי של Dyson Malaysia Development Centre, המסנן תוכנן להיות שקט יותר ב-20%. כדי להפחית ברעש, מהנדסי דייסון שינו את נתיב זרימת האוויר הכולל על ידי הרחבת הצמצם (החריץ בו האוויר יוצא מהמסנן) והגיאומטריה שלו שופרה. והתוצאה היא הפחתת החיכוך בין האוויר למשטח הסינון ופחות רעש. הרעש הופחת מ-64 ל-61 דציבלים במהירות המאוורר המקסימלית.

טכנולוגיית Air Multiplier

באמצעות טכנולוגיית Air Multiplier™, המסנן יכול לשחרר אוויר מטוהר לכל פינה בחדר. מצב אוטומטי מאפשר למסנן לשמור על טמפרטורה מועדפת בחדר ואיכות אוויר. כמו כן, המסנן ניתן לשליטה מלאה על ידי אפליקציית. Dyson Link

  • דגם Dyson Pure Cool Formaldehyde TP09 מסנן אוויר ומאוורר. מחיר מומלץ לצרכן: 2,999 שקלים.
  • דגם Dyson Pure Cool Hot +cool Formaldehyde HP09 מסנן אוויר, מאוורר ומחמם. מחיר מומלץ לצרכן: 3,360 שקלים.
  • שנתיים אחריות ושירות בבית הלקוח ע”י ב.נ.ז.כ סחר, היבואן הרשמי של מוצרי Dyson בישראל.

ניתן לרכוש באתר דייסון www.dyson.co.il

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן