נהג ללא רשיון עם סמים ברכבו ותקף שוטרים

רכב הנהג שנמלט | דוברות המשטרה
רכב הנהג שנמלט | דוברות המשטרה

בתום חקירת המשטרה הוגש הבוקר (רביעי) כתב אישום כנגד נאשם בן 29, תושב ביתר עילית, אשר ברכבו נמצאו סמים כשהוא נהג ללא רישיון נהיגה ואף תקף שוטרים.

לפני מספר ימים בזמן פעילות יזומה הבחינו השוטרים ברכב אשר העלה את חשדם, כאשר נהג הרכב מתעסק בטלפון הנייד בזמן נהיגה בניגוד לחוק. השוטרים עצרו את הרכב סמוך למערת המכפלה וביקשו מנהג הרכב להציג רישיונות. בתגובה החל הנהג בנהיגה מהירה וברח מהמקום.

השוטרים החלו במרדף אחר הרכב הנמלט והוא נעצר בסמוך כשהוא נכנס לדרך ללא מוצא. השוטרים נגשו לדלת הנהג בכדי לעצור את הנהג החשוד וזה ניסה שוב להימלט מידי השוטרים. באותן הנסיבות הכה הנאשם במכות אגרוף את השוטר בפניו תוך שהוא מקלל את השוטרים. כתוצאה מהמכות נפגע השוטרים בידיהם.

לאחר השתלטות על הנאשם ומעצרו ביצעו השוטרים חיפוש ברכב ומצאו חומר החשוד כסם וכן כסף מזומן רב. ובבדיקה התברר כי הנהג נוהג ברכב כשהוא לא הוציא רישיון נהיגה מעולם.

כאמור, היום הוגש ע”י יח’ התביעות של המשטרה כתב אישום כנגד הנאשם בן ה29 תושב ביתר עילית בבימ”ש השלום בירושלים באשמת: תקיפת שוטרים, החזקת סמים ונהיגה ללא רישיון.

“משטרת ישראל רואה בחומרה כל ניסיון לפגוע בשוטרים אשר מבצעים את מלכתם. ורואה בחומרה כל התנהגות פסולה של שימוש בסמים ונהיגה ללא רישיון. המשטרה תמשיך לפעול ביד קשה כנגד אותם עבריינים על מנת למצות עימם את הדין”.

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן