משחקים ביחד ביום המשפחה

שחק נא עם המשחקים הכי מדליקים • אתם מוזמנים לתת שעת איכות לכל המשפחה
משחקי משפחה - מותרת בשימוש ללא ייחוס
משחקי משפחה - מותרת בשימוש ללא ייחוס

בראשון בפברואר חוגגים את יום המשפחה, למי שזוכר בעבר היום הזה נקרא יום האם, ואם כבר חגיגות, משחקי הקופסא מסמלים את המשפחתיות, משחק שמהנה ומגבש את המשפחה סביב השולחן, על השטיח, במרפסת, כשכל בני המשפחה מגילאים צעירים ועד הסבא והסבתא יכולים להנות ביחד.

לחדד את החשיבה היצירתית, מבחר הצעצועים הוא אדיר ויצירתי ומבלבל לא רק את הילדים.

כי אנחנו ההורים קונים את המשחק גם עבורנו, שהילד יהיה עסוק אבל כשנרצה לשחק אתו שהמשחק ייהנה גם אותנו… בטח ביום המשפחה…

בחברת שחק נא מותג המשחקים המוביל והאיכותי חוגגים משחקי קופסא משפחתיים כל השנה, לקראת חום המשפחה קבלו המלצה למשחקים הכי משפחתיים

גלעד רונן מנהל קטגוריית משחקים במותג שחק נא עם המשחקים הכי להיטים

משחקי הקופסה של חברת שחק נא איתם תחגגו את היום :

המשחק באמת? הוא משחק בין דורי למשפחות חברים וקולגות, משחק שמעורר שיח וצחוק, מעולה גם לביישנים, כל אחד מקבל את הבמה בלי לחץ, משחק שהתשובות כבר בפנים, רק לבחור ולנחש.

קל ומהיר להבנה ולמשחק, וכמובן הכי חשוב, פיתוח ישראלי.

GRAVITRAX משחק ההרכבה שירתק ויעסיק את הילדים שעות רבות.

משחק הרכבה שמכיל בתוכו גם אתגרי חשיבה מספק שעות של הנאה בהרכבה , וגם ניתן לרכוש בנפרד תוספות שוות ומעניינות, כך שהמשחק הופך לאתגר אמיתי,

עם מערכת המסלולים האינטראקטיבית של המשחק ניתן לבנות ולעצב מסלולי גולות מגוון של אריחים ואלמנטים, נותנים אפשרויות רבות של הרכבת מסלולים ברמות שונות, המשחק הזה יפתח בפני הילדים שלכם, עולם חדש של הרכבות מסוג שטרם חוו.

המבוך הקסום – מפלסים דרך ומזיזים קירות בין מסדרונות המבוך כדי להגיע אל האוצר, הקירות שפתחו לנו את הדרך אל האוצר חוסמים את הדרך של המתחרים אל האוצרות שלהם, וככה הילדים צריכים לתכנן את הזזת הקירות! משחק מרתק!

עניין של זמן – משחק של מוטוריקה-  הקוביה קובעת את הזמן והכרטיס הנבחר חושף את האתגר בעזרת קוביות עץ צבעוניות , תכנון חשיבה מהירה והרכבה נכונה, הזמן קצר והמלאכה מרובה.

ציור בקוביות – משחק מדליק במיוחד, מתאים לכל המשפחה. שימוש בקשר יד עין ותפישה חזותית מהירה תעתיקו את הציורים שבקלפים באמצעות הקוביות ותהיו הראשונים לצבור שישה כרטיסים בצבעים שונים וניצחתם!

מבוך דומינו – משחק חדש מסדרת המבוכים הפופולארית של חברת thinkfun  שישים אתגרי חשיבה והפעם בגרסא של הדומינו של פעם .כולל אפשרויות של בניה בקומות משחק שירתק אתכם במשך שעות.

שחק נא – לשחק חכם 

המשחקים מותאמים לגילאי 99 – 8

את משחקי שחק נא ניתן להשיג להשיג ברשתות המובילות ובחנויות הצעצועים המובחרות בכל רחבי הארץ

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן