בתזמון מושלם לחורף Forever Living משיקה את “אלו-פרופוליס”, קרם רב שימושי על בסיס אלוורה

"אלו-פרופוליס", קרם רב שימושי המכיל ג'ל אלוורה טהור מיוצר בפטנט ייחודי השומר על החומרים הפעילים שבצמח האלוורה ומכיל פרופוליס אורגני, חומר אנטיביוטי טבעי המופק על ידי דבורים ופועל כמשכך דלקות והתחדשות התאים
אלו פרופוליס של Forever Living צילום יחצ
אלו פרופוליס של Forever Living צילום יחצ

Forever Living, ענקית הבריאות והטיפוח האמריקאית, המוכרת בזכות מוצרי האלוורה המפורסמים שלה, משיקה את “אלו-פרופוליס” (Aloe Propolis Crème), קרם טיפולי על בסיס אלוורה עם פרופוליס אורגני, המתאים במיוחד לעור יבש ומגורה ומסייע בשמירה על רמות הלחות בעור.

“אלו-פרופוליס” מתבסס על סגולותיו של צמח האלוורה, המוכר בכל בית הודות ליכולותיו בטיפול בגירויים, פצעים, חתכים ועוד ומשמש כקרם רב שימושי המתאים לטיפוח עור הפנים והגוף. הקרם משלב שניים מהמרכיבים הטבעיים הטובים ביותר להגנה על העור: ג’ל אלוורה טהור ופרופוליס דבורים אורגני.

ג’ל האלוורה המיוצר של Forever Living, המשמש כבסיס לקרם מיוצר בשיטה המוגנת בפטנט המאפשרת שמירה של פעילות כל מרכיבי הג’ל הטבעיים שבאלוורה.  הפרופוליס משמש כחומר אנטיביוטי טבעי, מסייע בהגנה על העור ונלחם ברדיקלים חופשיים. בנוסף, “אלו-פרופוליס” מכיל רכיבים בוטניים בהם קמומיל וקמפור, הידועים בזכות השפעתם המרגיעה על העור, וכן ויטמינים מסוג A, C ו-E, המונעים את הזדקנות ושומרים על עור גמיש ובריא. הפורמולה הייחודית של הקרם, שאינה מכילה גלוטן, מאפשרת שימוש רב תכליתי להזנה ולשימוש טיפולי במקרים של בעיות עור וכן עקיצות, כוויות קלות וסדקי יובש בעקבים. 

ניתן להשיג אצל המשווקים המורשים ובאתר האינטרנט הרשמי של Forever Living

מחיר: 109 ש”ח

*מכיל 113 גרם

*לא נוסה על בע”ח

אודות Forever Living

Forever Living הוקמה באריזונה שבארה”ב בשנת 1978 על-ידי רקס מוהן והיא פועלת ביותר מ-165 מדינות ברחבי העולם. החברה היא היצרנית והמשווקת הגדולה ביותר של אלוורה ומוצרי אלוורה בעולם ומחזיקה במספר פטנטים המגנים על תהליך הייצוב של האלוורה במטרה לייצר מוצרים באיכות הגבוהה. מוצרי Forever Living מיוצרים בתהליך ייצור בלעדי הנשלט כולו על-ידי החברה עצמה, משתילת הצמח באדמה ועד הפצת המוצר ללקוח. מוצרי החברה זכו בחותם האישור מהמועצה הבין-לאומית למדעי האלוורה – IASC (International Aloe Science Council). מיום הקמתה, Forever Living פועלת על בסיס מודל עסקי של שיווק רשתי ומייצרת הזדמנות להכנסה נוספת למשווקים הרשמיים של החברה. מוצרי החברה אינם מנוסים על בע”ח והחברה אינה משתפת פעולה עם אף מעבדה המבצעת ניסויים מסוג זה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן