טריומף משיקה חנות חדשה בממילא ירושלים

מנכל טריומף - צילום יחצ
מנכל טריומף - צילום יחצ

באירוע חגיגי השיק  טריומף, מותג ההלבשה האישית הבינלאומי המוביל בעולם חנות קונספט בשדרות ממילא בירושלים, באירוע המשמח את החנות החדשה שכולה אופנה וסטייל לאישה.

בשנה המאתגרת הזאת הוכיחה החברה כי אפשר לצמוח ולגדול, הרשת פתחה בישראל חנויות קונספט, שמציע בנוסף למגוון המוכר בישראל, מגוון פריטים ייחודים שלא נמכרים כיום אצל הסיטונאים בישראל. המותג קיים בישראל משנת 1969  שבשנה הזו והוקמה נציגות מקומית ונמכר ברשתות המתמחות וסיטונאים בתחום ההלבשה האישית והבית. הרשת מעוצבת על פי הקו הבינלאומי ומעוצבת באופן שווה לחנויות בקונספט באירופה של המותג.

טריומף, מותג ההלבשה האישית הבינלאומי, הוקם בשנת 1886 ומאז מוביל בתחומו ומונה כ-1,650 חניות ביותר מ- 120 מדינות בעולם. ישראל היא המדינה ה-121 שפותחת את הרשת בישראל בשנת 2021. החנות הראשונה נפתחה בקניון עזריאלי גבעתיים, במהלך השנה תפתח הרשת מספר חנויות נוספות במיקומים ייחודיים.

הנהלת המותג הבין לאומי מאוד מאמינה בשוק הישראלי והגיעה בשנה האחרונה מספר פעמים לבחירת הלוקשיינים ולהסביר את החזון של המותג ברמה העיצובית.

טריומף מתמחה בהלבשה אישית, מוצרים רב עונתיים המגיעים בצבעים בסיסיים- שחור, לבן וגוף וכמובן גם קולקציות עונתיות, חורף וקיץ אשר מובילים ומיוצרים בגוונים התואמים את הטרנדים העולמיים והאופנתיים ביותר.

למותג מספר פטנטים שנרשמו לאורך השנים, ולחדשנות משמעותית לאורך השנים בפיתוח המוצר והמותג.

שדרת ממילא בירושלים היא שדירת אופנה וקניות לציבור הרחב, החנות מצטרפת לחגיגת האופנה והסטייל של המקום.

עודד גרנות, סמנכ”ל מכירות טריומף ישראל: “אנו שמחים ונרגשים עם השקת החנות החדשה, השקה לה ציפינו תקופה ארוכה, כל מי שחווה את חנויות המותג בחו”ל, מכיר את הייחודיות והחוויה שיש בחנות והעתקנו את זה לישראל. ההשקה נדחתה בשל הקורונה,  אבל נתנה לנו את ההזדמנות להשקיע יותר ולהביא תוצאה וחוויה יוצאת דופן ללקוחה שתכנס לחנויות המותג”.

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן