המבצעים שיחזירו אתכם לכושר במשביר!

החורף מחכה לנו כבר מעבר לפינה, רשת משביר, עם מגוון מבצעים על מחלקות הספורט ביגוד והלבשה.
MASBIR לוגו
MASBIR לוגו

אחרי החגים הגיע, אכלנו ושבענו והאוכל היה טעים… עכשיו נברך כולנו, וגם נצא להליכה…

חודש החגים עבר על כולנו בין התפילות וסעודות החג, תוסיפו את ימי חול המועד, הביקורים, המארחים והמתארחים וביחד קיבלתם אלפי קלוריות.

עכשיו הזמן לפרוע את החוב, ברשת משביר פתחו את החורף במבצעים במחלקת  הספורט שיעשו לכם חשק להתחיל להתעמל.

החגים מאחורינו, והגשם לפנינו, רגע לפני שהחורף מתחיל כדאי לצייד את בני הבית בבגדי חורף. נצלו את המבצעים החמים שיחממו לנו את החורף.

ברשת משביר, בגדים לכל הגילאים, והצבעים על המדפים, במחלקת הילדים מותג אוקיידי, עם הבדים האיכותיים, תוכלו להרגיש את הנוחות של הבדים. הם עומדים היטב במבחן הכביסות. בקולקציה פריטים לבנים ובנות, תוכלו לצייד את הילדים בצורה כזאת שהם יעברו את החורף בנעימות ובשלום.

רשת המשביר, הרשת המובילה לכל צרכי המשפחה בישראל, דואגת לנו במשך כל עונות השנה. לצד המחלקות , כלי בית, חשמל וקוסמטיקה, וכמובן ביגוד שנמכרים במחירים ומבצעים השווים לכל כיס.

“אנחנו דואגים לציבור הרחב, ובפרט כיום שהמשפחות ברוכות הילדים עומדות מול הוצאות רבות. אצלנו תמצאו מגוון של בגדי חורף, מעילים, מגפיים, וכאמור גם בגדים כשהמוטו שלנו לאפשר לכל משפחה לשלוח את הילדים שלה כשהם מוכנים לחורף לישיבות, לתלמודי תורה, ולבנות לבית הספר”, הרשת שחרטה על דגלה לאפשר לכל משפחה לצייד את הילדים בכל מה שהם זקוקים לו במחירים הוגנים.

ועכשיו במשביר:

  • 40%  הנחה על מגוון ביגוד, נעליים, ואביזרי ספורט שבמבצע בקניית 2 פריטים ויותר לחברי מועדון.
  •  30% הנחה על מגוון פריטי הלבשה אישית שבמבצע, שימו לב לקולקציית הספורט טריומף שמותאמת במיוחד לכל מי שמקפידה על כושר. בקניית 2 פריטים ויותר לחברי המועדון.

המבצע עד ה-9.10.21 בכפוף לתקנון

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן