הגליל מתעורר: נייר טואלט טאצ’ במבצע פרסים מלטף

## טאצ' מפנקים אתכם באופן דו שכבתי: גם סדרת נייר טואלט מהפכנית שמשלבת רכות וחוזק, וגם אלפי פרסים שווים שמחכים לכם בתוך האריזות. חפשו את גליל הפרס ותיהנו ##
33266_3a_יחצ-1-1
33266_3a_יחצ-1-1

תמיד יותר נעים  לגלות בשירותים  נייר טואלט מסוג חדש, משובח, רך וקטיפתי מתמיד ועוד יותר  נעים: לגלות בחלקו הפנימי של הגליל  את מדבקת הפרס ולהבין שמתנה נהדרת בדרך אליכם. עם המבצע החדש של טאצ’, מותג הניקיון, הטיפוח והטואלטיקה המוביל, הגלילים מגלגלים לכם פרסים.

טאצ’ מציגים לראשונה בישראל נייר טואלט דו שכבתי בטכנולוגיה מתקדמת, המשלבת בין שכבה מלטפת לשכבה חזקה וגמישה. התוצאה מבטיחה בהחלט: הנייר פחות נקרע והרבה יותר רך ועדין. האיכות הגבוהה מורגשת בכל שימוש, והכל במחיר נח ומשתלם במיוחד לצרכן.

לרגל השקת נייר הטואלט החדש, גלגלו בטאצ’ מבצע שיוסיף לחוויה בכל גליל.

על המדפים בנקודות המכירה, אלפי אריזות בהן תוכלו למצוא גליל שבחלקו הפנימי מודבקת  מדבקת פרס. גיליתם את גליל הפרס? מגיעה לכם מתנה שווה. גרדו את המדבקה, סרקו את הקוד או חייגו לטלמסר לפי ההוראות שעל הגליל, והמתנה בדרך אליכם!

מאות  פרסים יקרי ערך יחולקו במסגרת המבצע: שואבי אבק אלחוטיים חדשניים תוצרת ‘דייסון’, בלנדרים-שייקרים עוצמתיים וסירי טיגון חשמליים ללא שמן מבית ‘נינג’ה’, ובנוסף מגוון סוגים וגדלים של מארזי שי יוקרתיים המכילים את מיטב מוצרי טאצ’.

טאצ’ מבית קבוצת שניב-סאסאטק הוא מותג שומר שבת בהשגחת בד”ץ העדה החרדית, המוכר בכל בית עם מגוון מוצרי הנייר האיכותיים והמוצרים המשלימים למטבח ולאירוח לצד קולקציית מוצרים מובחרים שכבשו את השוק,   לניקיון הבית והמטבח.

זה הזמן לחפש את מוצרי החברה בחנויות וברשתות הנבחרות וליהנות מכל טאצ’.

טאצ’ קטן והבית מושלם!

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן