עוגת שכבות לאורחים? פלטת אנטיפסטי לארוחה? חשוב מה בבסיס!

נייר אפייה נשלף אחד אחד של טאצ' זו התחלה של סיפור הצלחה
ניירות אפיה טאצ
ניירות אפיה טאצ

ימי הפורים קרבים ובאים וגם אם נחגוג “רק” משפחה גרעינית – על השולחן יוגשו מיני מגדנות ומאפים ואת משתה הפורים יפארו שלל תבשילים ומאכלים אהובים ומסורתיים. נייר אפייה איכותי של ‘טאצ’ בבסיס  כלי האפייה – מקל על שמירת נראות המנה,  החיתוך וההגשה וחוסך עמל רב במלאכת הניקוי בסיומה.

שאלת את עצמך פעם והתלבטת מה עדיף;  לאפות בתבנית אלומיניום / זכוכית  כשבבסיסה נייר אפייה איכותי או בתבנית חד פעמית? אז הנה התשובה.

פיזור החום בתבניות אלומיניום וזכוכית אחיד, פיזור חום אחיד משפיע על איכות המאפה או התבשיל. גם היציבות והקשיחות של תבניות אלה נוחה יותר בשלב ההכנסה לתנור וההוצאה ממנו. מאידך, לגיטימי שעייפת מלעמוד ולשפשף קולקציית תבניות בסיום ההכנות או ההגשה ובצדק. לפיכך, נייר אפייה חזק ואיכותי של טאצ’, נח לשימוש ונשלף מהאריזה אחד אחד הוא הפתרון האידיאלי לאיכות התבשילים והמאפים  מחד ולהקלה על פעולת הניקוי, מאיד.

 נייר אפייה  ‘טאצ’ -מוצר חובה לכל עקרת בית – בכל מטבח. 

נייר האפייה  טאצ’ של חברת ‘שניב סאסאטק’  הוא עוד מוצר מנצח בסדרת מוצרי הנייר והמוצרים המשלימים המעולים של טאצ’ הזוכים לכשרות בד”ץ עדה חרדית לכל ימות השנה וגם לפסח והניתנים לרכישה בחנויות וברשתות השיווק הנבחרות בכל רחבי הארץ.

טאצ’ קטן והבית מושלם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן