ערבות הדדית: מאות משלוחים שהוכנו ע”י בני משפחות החולים – חולקו במלונות הקורונה

ביוזמת עיריית ביתר עילית: בני משפחות החולים הנמצאים במלוניות הקורונה, הוזמנו להכין עבורם חבילות, שהועברו ע"י העירייה אל המלונות # מאות חבילות עם מנות מזון ומשחקים הועברו ביום שישי למלוניות, לשמחת התושבים השוהים במלוניות # במהלך השבוע חולקו מאות מנות מזון לחולים והמבודדים בעיר # רה"ע: "הערבות ההדדית שמאפיינת את כולנו בימי שגרה, מוכיחה את עצמה שוב ושוב גם בימים בהם ההתמודדות עם הנגף נמצאת בשיא".
המשלוח לחולים
המשלוח לחולים

עולם של חסד: מאות משלוחים שאותם הכינו בני המשפחות של חולי הקורונה הנמצאים במלוניות, הועברו ביום שישי האחרון אל המלוניות ברחבי הארץ. היוזמה שיצאה לפועל ע”י עיריית ביתר עילית קראה לתושבים להכין מנות מזון, משחקים ובגדים לשוהים במלוניות, כאשר העירייה התחייבה להעבירם בשני מועדים אל המלוניות – בימי שישי ובימי שלישי.

בבוקר יום שישי נערמו מאות חבילות בנקודות איסוף ברחבי ביתר עילית, ועוברי העירייה העמיסו אותם על משאית מיוחדת שיצאה למלון כינר, שם נמצאים מרבית החולים המאומתים שמתגוררים בעיר, ועוד שורה של רכבים שיצאו לשאר המלוניות בהם שוהים תושבי העיר, ברחבי הארץ.

במסגרת המיזם נרשמו רגעים מרגשים במיוחד כאשר משפחות שלחו לחולים הנמצאים במלוניות מכתבים מרגשים, מנות מזון שבושלו במיוחד לרגל השבת, עשרות חבילות של משחקים ועוד. עובדי העירייה העבירו את החבילות לחולים ששמחו מאד לקבלם.

במקביל, בעירייה פעלו במהלך השבוע לדאוג למנות מזון לחולים והמבודדים שנמצאים בעיר. ערב השבת שעברה החליט ראש העיר מאיר רובינשטיין על חלוקה של מנות דגים ועופות לכל החולים והמבודדים בעיר. במהלך השבוע חולקו מאות מנות מזון לנזקקים בעיר, כאשר גם לקראת השבוע הבא פעלו בעירייה להבטיח את חלוקת מנות המזון לחולים והמבודדים בעיר.

רה”ע: “מידת החסד היא עיקר שמאפיין כל יהודי ויהודי. בימים אלו, הערבות ההדדית שקיימת במהלך ימי שגרה, בולטת עוד יותר ומוכיחה את עצמה, כאשר כולנו מתמודדים עם הנגף. יחד ובסייעתא דשמיא ננצח את הנגף”.

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן