‘ביג שופ’ מלבישה את הבית חג

קולקציית הנשים לחג מחכה לכן בביג שופ, השנה רשת ביג שופ חגגה והשיקה מחלקה חדשה של ביגוד צנוע ואופנתי במחירים שישמחו כל אחד ואחת העיצובים של השמלות והחליפות יפתיעו אותך, הרבה שיק, אופנה, עכשווית וטרנדית אל תוותרו על האופנה שלכן, ותלבישו גם את הבית, במחלקת ההום סטיילינג כריות, פריטים שישדרגו את הסלון, שולחן החג, ועוד.
WhatsApp Image 2019-09-09 at 10.31.48
WhatsApp Image 2019-09-09 at 10.31.48

רשת ‘ביג שופ’ הרשת המובילה לכל צרכי המשפחה בישראל, דואגת לנו במשך כל עונות השנה. לצד המחלקות , ציוד לתינוקות, כלי בית, חשמל וקוסמטיקה, וכמובן ביגוד שנמכרים במחירים הנמוכים ביותר שאינם פוגעים באיכות, רשת ביג שופ דואגת לכם ולכיס שלכם.

“אנחנו דואגים לציבור הרחב, ובפרט כיום שהמשפחות ברוכות הילדים עומדות מול הוצאות רבות. אצלנו תמצאו מגוון של בגדים מביגוד ילדים ועד נשים וגברים, נעליים ותיקים  וכאמור גם בגדים כשהמוטו שלנו לאפשר לכל משפחה לשלוח את הילדים שלה כשהם מוכנים  לישיבות, לתלמודי תורה, ולבנות לבית הספר”, מדגיש מנכ”ל רשת ביג שופ שחרטה על דגלה לאפשר לכל משפחה לצייד את הילדים בכל מה שהם זקוקים לו במחירים הוגנים.

המחלקה הצנועה החדשה לבגדי נשים, ברשת, היא הבשורה החדשה שגורמת עכשיו לסערת אופנה, בגדים אופנתיים, טרנדיים בשלל סגנונות וצבעים לכל אישה ונערה

המחלקה תיתן מענה לכל כיס, לכל מטרה, ולכל אירוע בגדי יום יום לצד בגדי שבת וחג.

סניפי ביג שופ: ירושלים – תלפיות, חיפה חוצות המפרץ, אשדוד ומתחם ישפרו בבאר שבע.

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן