המהפכה הכשרה הראשונה בביתר: “סטארט” עמדות מחשב עם הפיקוח המהודר של “חותם”

מעמד פתיחה בהשתתפות רבני העיר ביתר שליט"א לרגל פתיחת חנות "סטארט" ברח' דרכי איש 14 בעיר • ממנו יראו וכן יעשו • חותם של קדושה
IMG-20190130-WA0090
IMG-20190130-WA0090

לראשונה בביתר. חנות “עמדות מחשב” עם הפיקוח הכי מהודר של ארגון “חותם” אשר מבטיח בסייעתא דשמיא שימוש כשר ללא מכשולות ובילויים מיותרים.

החנות שזכתה להיות הנחשון בעיר “ביתר” היא חנות “סטארט” הממוקמת ברח’ דרכי איש 14 כאשר במקום מספקים גם שירות מצוין וגם לא מתפשרים על הכשרות.
לרגל הפתיחה של חנות “סטארט” התקיים מעמד מרגש ושתיית לחיים בהשתתפות רבני העיר שליט”א אשר באו להביע רגשות הוקרה לבעלי החנות אשר זוכים להיות ראשונים במהפכה הכשרה בביתר.

במעמד נשא דברים ראב”ד ביתר הגאון רבי צבי ברוורמן שליט”א אשר אמר כי כמו שמבינים שבמאכלים לא מתפשרים ומקפידים על הכשרות הטובה ביותר, כך בתקשורת יש לדאוג לפיקוח הכי טוב ומהודר, ולכן מברכים אנו את בעל חנות “סטארט” אשר עשה מעשה ואכן לקח את הכשרות הטובה ביותר של ארגון “חותם” להבטיח שימוש כשר של הלקוחות. וממנו יראו וכן יעשו גם שאר בעלי החנויות בעירנו ורחבי הארץ להיכנס תחת מטריית ההגנה של ארגון “חותם” ויזכו לברכה וסייעתא דשמיא.

אחריו דיבר הגאון רבי שלמה הלוי איצקוביץ שליט”א חבר הבד”צ בביתר כשאת דבריו הוא מתחיל בלקח מפרשתינו פרשת משפטים, שרואים שמיד אחר מעמד הר סיני והקולות והברקים, צריכים דינים ומשפטים וגדרים, כדי לשמור על התורה שניתנה באש, הפיקוח של “חותם” נותן לנו את הגדרים והמשפטים לשמור על התורה והאידישקייט, ע”י חסימה והגנה מירבית, והקב”ה יעזור שבעל החנות יצליח בכל מעשי ידיו ויהיה דוגמא להבאים אחריו להצטרף לפיקוח.

אחריו נשא דברים הגאון רבי אברהם שטיגליץ שליט”א חבר הבד”צ בביתר אשר העמיד על נס את רצונו הטהור של בעל החנות “סטארט” אשר הינו מכירו באופן אישי שלא הסתפק בהכשר כזה או אחר אלא הלך על הטוב ביותר, צריך לדעת כי גדולי ישראל התירו ההשתמשות רק לצרכי פרנסה ולא לדברים אחרים ואכן על זה מפקחים ב”חותם” שהמקום יהיה רק לצרכים ולא לבילוי, ועל זה סמך בעל החנות לפתוח את המקום, ויהי רצון שתהיה הברכה שרויה במקום הזה ובכל אשר יפנה יצליח.

עם סיום המעמד פנה הראב”ד שליט”א למזכיר “חותם” והודה לו על פעילותו הרבה לקדש ולטהר את העיר “ביתר” ולזכות אותנו בפיקוח כשר ומהודר ובירכו שיזכה להמשיך את המהפכה הקדושה בכל רחבי הארץ בקרב ציבור החרדים לדבר ד’.

המעמד המרגש ננעל מתוך רגשות קודש ותקווה כי אכן כולם יצטרפו למהפכה של כשרות “חותם” כהמלצתם של רבני העיר שליט”א ובכך ננצל ממכשולות ח”ו, ונזכה לעיר טהורה וקדושה ולגדל צאצאינו לתורה ויר”ש, ויה”ר שבקרוב נזכה לגאולה השלימה אמן.

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

2 תגובות

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן