יעקי הרשקופ בכנס פעילים: ״אנחנו לא נעבוד אצל רובינשטיין, הוא יעבוד אצלינו!״

WhatsApp Image 2018-10-19 at 03.38.05 (6)
WhatsApp Image 2018-10-19 at 03.38.05 (6)

עשרות פעילים תומכים השתתפו אמש (ה’) בכנס חברים של רשימת אנשים בביתר שנערך במטה המרכזי ברחוב חב”ד בעיר.

את הכנס הנחה מנהל מטה הבחירות גבי הורן שאמר לקהל הרב “הניצחון של רשימת אנשים זה הניצחון של תושבי ביתר”
בדברי הפתיחה התייחס יושב ראש הרשימה ומחזיק תיק שפ”ע יעקי הרשקופ לטענות גורמים במפלגות אחרות “אנחנו צריכים את הקול שלכם ככל שכוחנו יגדל לא נעבוד אצל רובינשטיין, רובינשטיין יעבוד אצלנו”

בהמשך נערך פאנל שאלות בהשתתפות המועמדים ישראל פכטר ויעקב מיוחס מועמד מספר 4 ברשימה, בין השאלות שצפו ועלו היתה מה הרשימה מתכוונת לעשות לטיפול בבעיות הנוער נושר בעיר על כך השיב מיוחס חבר הנהלת מוסד “אוהלי תמימים” בכפר חב”ד בצורה מפורטת על תוכנית עבודה לטובת הנוער גם בנים וגם בנות (בנפרד) הקמת בית ספר מקצועי. ועבור השאר הכנת מכון ללימודי תעודה.

עוד חודדו תוכניות העבודה של הרשימה לטובת התעסוקה ופרנסת תושבי ביתר ביניהם פיתוח קווי הזנק לתעסוקה לאזורי תעשייה נוספים בעיר יחד עם ההשגים לאוטובוס לגוש עציון ולהר חוצבים.

בנוסף צוין כי גם בקדנציה החולפת פעלו חברי הרשימה יעקי הרשקופ ויעקב מיוחס בנושא התעסוקה בנסיונות להבאת עסקים גדולים לעיר כמו חברת הדלק טן שמלבד הוזלת מחירי הדלק רצתה להעסיק תושבי העיר ולפתח את המקום שמסביב התחנה ונחסמו על ידי גורמים כאלו ואחרים ואת זה לא ניתן שוב פעם הבאה בקדנציה הבאה נפעל לכך שכל מעסיק גדול שירצה לבא לעיר אנו נעזור לו ונדרבן עסקים גדולים לפתוח בביתר מקומות תעסוקה.

עוד נשאלו הנציגים באיזה מועמד הם תומכים לראשות העיר, וענו כי הם תומכים בכל ארבעת המתמודדים במידה שווה וידעו לעבוד עם כל ראש עיר שיבחר!
״אנחנו איננו תומכים באף מועמד, כל אחד יבחר במי שליבו חפץ ומי שרוצה יכול גם לא לבחור לראשות העיר ולבחור רק רשימה, או לשים פתק צהוב ריק״ הוסיף הרשקופ וסיים ״רק אל תשכחו בפתק הלבן לרשימות – לבחור אנשים, שימו אב״

חבר העירייה יו”ר ועדת חינוך ומחזיק תיק חינוך מיוחד ישראל פכטר סיפר לנוכחים על פעילותו בנושא ילדי החינוך המיוחד הקמה של פורום ביננו ומסגרת ישיבת ערב שהקים לנערי החינוך המיוחד.

ניסן טובי מפקח חינוכי בת”ת יחי ראובן בעיר שאל את משתתפי הפאנל לגבי עמדתם על חשיבות זהירות בדרכים שבשנים האחרונות 4 ילדים קיפחו את חייהם בתאונות בעיר את המענה לשאלה קיבל משני חברי וועדת התחבורה העירונית יעקב מיוחס ויעקי הרשקופ וחבר בוועדת חינוך ישראל פכטר שנטלו על עצמם לחזק את נושא הזהירות בדרכים. ולאחר מכן סיפר יעקב מיוחס לגבי ייעול האכיפה בעיר כך שמאכיפה ללא הבחנה על ידי המשטרה מורגש בזמן האחרון שהאכיפה נעשית בצורה יותר מושכלת וחכמה ולטובת תושבי העיר ככל שמשטרה יכולה לעשות.

במהלך האירוע השתתף חבר העירייה חיים ויסברג שחבש את ספסל האופוזיציה בקדנציה הנוכחית ויסברג סיפר למשתתפים על כך שלמרות שהוא יעקי ופכטר היו מנוגדי אינטרסים אחד לשני תמיד יעקי ופכטר בכל מה שקשור לעזרה לטובת התושבים ראשונים לסייע, ויסברג ציין את עובדת רשימת אנשים רשימה ללא נציגי מוסדות “בעיר מתוקנת יש מוסדות, בביתר למוסדות יש עיר”.

צילום: שירה הרשקופ

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

9 תגובות

 1. עשרות פעילים…
  באו תרגעו, אולי 15 איש.
  שמתוכם 5 בחורים שעובדים בלהדביק מודעות של יקי.
  דיוק זה דבר חשוב, בטח בלהגיש חדשות.
  למרות שנסו לצלם מהגב של מי שישב שם שיראה הרבה, אבל לא…

 2. מאוד מאוד מעניין למה הם לא עשו את זה עד עכשיו?! רבש”ע!
  ‘בעית הנוער’ לא צצה עכשיו, יקי ופכטר לא צצו עכשיו.
  שנים שניהם היו, שנים!
  וכלום לא קרה, ברור שגם עכשיו זה לא יזזו.
  ובתכלס, בסופו של דבר. עשו, לא עשו, יעשו. וואטאבר, אנחנו נעשו רק אבל רק! מה שגדולי הדור יגידו.
  כן אני מתלבש צבעני ביום יום, עובד, הכי היה נכון לי להצביע להם אבל הבחירה שלנו זה רק מה שגאוני הדור יגידו!
  משה קבל תורה ומסרה וכו’, זה אנחנו!

 3. אתה לא יודע עד כמה אתה מצחיק, מתלבש צבעוני אעלק.
  המסחרה שעשו בשם גדולי הדור למי יהיה נציג התושבים כשכל המעומדים הם החרדים הוא מגעיל.

 4. כל הכבוד

  יעקי היקר

  תמשיך לעשות את מה שאתה

  עושה

  כולנו “אנשים”

  רק “אנשים”

 5. חחחח חחח
  מה הוא עשה חמש שנים שעכשיו הוא נזכר בתושבים.

 6. נעשה רק מה שמרנן ורבנן אומרים!
  ובראשם שר התורה הגאון ר’ חיים קניבסקי!
  יקי תם זמנך.

 7. חבל שהרשקופ לא מקבל את כללי המשחק וממשיך להתמודד אחרי שנזרק מהרשימה.

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן