מעוניינים בהנחה בארנונה? הזדרזו להגיש

לקראת תום המועד להגשת בקשת ההנחה השנתית בארנונה – בעירייה מזכירים לתושבים כי המועד האחרון להגשה הינו ט"ו אייר (30.4) • בקשות שיוגשו לאחר המועד הנ"ל – יוכרו רק מיום הגשת הבקשה • בנוסף, מהשנה ניתן להגיש בקשת הנחה בלחיצת כפתור באופן מקוון
בניין עיריית ביתר
עיריית ביתר

התורה חסה על ממונם של ישראל: עיריית ביתר עילית מזכירה לתושבים הזכאים להנחה בארנונה, להזדרז ולהגיש את הבקשה בהקדם, בכדי להספיק את המועד האחרון המועד האחרון להגשת בקשת הנחת בארנונה לשנת הכספים 2018.
השנה האריכו בעירייה את מועד הגשת הבקשות בחודש נוסף, עד ליום שני, ט”ו אייר (30.4), והם מבקשים להזכיר, כי ע”פ החוק בקשות שיוגשו לאחר מועד זה, יוכרו רק מיום הגשת הבקשה ואילך, ולא לשנה מלאה.

בנוסף, השיקה העירייה השנה מהפכה בתחום ההנחות בארנונה, במסגרתה ניתן להגיש בקשת הנחה בארנונה במסלול מקוון, קל ומהיר – במקום משלוח טפסים, צילומים, העתקים והמתנה ממושכת לקליטה והטמעה עד לשלב האישור – מהשנה ניתן להגיש את בקשת ההנחה בלחיצת כפתור באופן מקוון, באתר העירייה. לחילופין, ניתן גם להגיש את הבקשות באופן ידני במחלקת הגביה כבעבר.

רשימת המסמכים הנדרשים לצורך קבלת ההנחה – טופס 106 של 2 בני הזוג או תלושי שכר 12 חודשים של 2 בני הזוג, “אישור תקופות עבודה” ואישור “זכאות שנתי 2017” מביטוח לאומי, צילום תעודות הזהות של 2 בני הזוג, חשבונות בנק של כל הבנקים לחודשים: אוקטובר, נובמבר, דצמבר 2017, לאברך – אישור הכנסה מכולל, ולשוכרים – חוזה שכירות.
רה”ע מאיר רובינשטיין אומר, כי למרות שההנחות מהוות עול כספי גדול לעירייה ואין מי שמפצה על אובדן ההכנסות, הרי שאנו רואים את חובתנו בעידוד הגשת ההנחות, משום שזוהי עזרה אמיתית למשפחות הזקוקות לכך.

לדברי מחזיק תיק הכספים בעירייה מ”מ וסגן רה”ע ה”ה יצחק רביץ, חשוב שהציבור יזדרז להגיש בזמן את בקשות ההנחה, בין היתר באמצעות קבלות הקהל המיוחדות הנערכות לאברכים בנושא, ע”מ למנוע הפסד כספי ועוגמת נפש. “רווחתכם של האברכים עומדת לנגד עיננו ועל כן נעשו מאמצים מיוחדים להקל את הליך הגשת הבקשה להנחה”.
זמני קבלת קהל במח’ הגבייה: א’, ה’: 8:30-14:00, יום ב’: 13:00-16:00, יום ג’: 8:30-13:00, יום ד’ : 14:00-17:00. לשאלות והבהרות – ניתן להיעזר בצוות מחלקת הגבייה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
Telegram
Email

תגובות

תגובה אחת

פופולארי

רוצה לדווח לנו?

דילוג לתוכן