השפיעו: סקר של מבקר המדינה בעניין תחבורה ציבורית

רוצים להתלונן למבקר המדינה על התחבורה הציבורית? זו ההזדמנות שלכם. משרד המבקר עורך סקר אינטרנטי ופונה לציבור על מנת לקבל את התייחסותו לנושא איכות הנסיעה והשירות בתחבורה הציבורית בישראל. זאת לצורך דו"ח ביקורת בנושא זה שיתפרסם במהלך שנת 2018 ובמסגרת המנהג החדש של המשרד לשלב את עמדות הציבור בסקרים.

המטרה היא לשמוע מציבור המשתמשים בתחבורה הציבורית על חוויית השימוש והנסיעה בתחבורה הציבורית על בסיס יומיומי – זמן ההמתנה, תדירות, צפיפות, עלויות, חוויית השירות, תשתיות (מיקום תחנות, מצב תחנות) ועוד. בנוסף, מעוניין משרד מבקר המדינה לשמוע את אלה אשר היו רוצים להשתמש בתחבורה הציבורית אך לא מתאפשר להם או שבוחרים שלא להשתמש בתחבורה ציבורית ממגוון סיבות.

הציבור מתבקש לענות על שאלון מקוון קצר, שבאמצעותו ניתן לחוות דעה על התחבורה הציבורית בישראל. על השאלון המקוון ניתן להשיב באתר מבקר המדינה, בעמוד הפייסבוק של המשרד או באמצעות הטלפון הסלולרי על-ידי סריקת הקוד בתחתית העמוד. משך המענה על השאלון מוערך בכˉ7-5 דקות.

המענה על השאלון נעשה בעילום שם, וכל המידע שיתקבל באמצעותו ישמש לצרכי משרד מבקר המדינה בלבד. אין חובה לענות על כל שאלות השאלון. ניתן לענות על השאלון עד ליום א' 31.12.2017.

כתובת השאלון: http://wiki.sheatufim.org.il/seker

[pojo-sidebar id="129"]

One Comment

  1. אברהם

    זה נכון שעיריית ביתר מתנגדת לקווים עילית בגלל שהם לא נותנים לה מעטפות כמו שעשו ביתר תור? או יותר נכון היו נותנים ועכשיו הפסיקו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן