שאלי שרופה באש: מאות מתגייסים למען נפגעי השריפה בביתר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

"הצילו…" – "אנחנו נשרפים"… אלו היו זעקות עזרה שנשמעו מתוך הבית בו נלכדו ונספו אמש (שלישי) אפרת בת הארבע, וצביקי בן השנתיים בדליקה אכזרית שכילתה בלהבות את בית משפחת גינזבורג בביתר עילית.

קמפיין תרומות המוני נפתח הבוקר, על ידי קופת הצדקה הכללית ביתר – ועמותת מרכז הצדקה, בכדי לשקם את הנזק הרב אשר נגרם לבית, וכן להתמודדות עם הזוועה הנוראית. סכום היעד נקבע ל – 800,000 שקל אשר יועברו ישירות למשפחה.

את הילדים – לא אנחנו ולא אתם נוכל להחזיר. את הכאב העצום והמזעזע, הכאב הבלתי ניתן בכלל לדמין – את המשך החיים אותם בני המשפחה ימשיכו לשאת על גבם לנצח בכל יום, כל היום! לא ניתן לחסוך. כאב ושכול של אמא! שבערב תמים אחד שיכלה אהבה והשקעה של שנים!

סכום זה לא יחזיר את הילדים! אך לכל הפחות נוכל לתת להם בית! נוכל לתת להם דרך להשתקם!

עם עזיבת כוחות ההצלה, ואנשי זק"א – חסד של אמת  את מקום האסון הנוראי, ולאחר שנדמו הרעשים. העשן השחור והסמיך התנדף ברוח… גילו הם, כי לא נותר להם להיכן לשוב. רק פיח עשן ושרידי רהיטים אשר נותרו עדות אילמת לזוועה.

הרתמו לקמפיין החירום עבורם, וקחו חלק בלהטיב עמם – ולו – במעט את הכאב העצום.
ניתן לתרום בטלפון למרכז הצדקה: 1800-28-28-28 (עבור קרן מס' 3103)

או באמצעות אתר הקמפיין לתרומות לחצו כאן

 

השאירו תגובה

הירשמו לעדכונים

דילוג לתוכן