שר הביטחון ליברמן: מת"ע תתכנס ותאשר 130 יח"ד בביתר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

היום בצהריים יצאה הודעה מלשכת שר הביטחון אביגדור ליברמן בה הנחה על כינוסה של מועצת התכנון העליונה במנהל האזרחי בשבוע הבא (ד') לצורך קידום ואישור תוכניות בניה ביהודה ושמרון, על מנת לאשר תכניות חדשות לשיווק ותכנון יחידות דיור בכל רחבי איו"ש, כינוסה של מת"ע נעשה כחלק ממדיניות שר הביטחון, אביגדור ליברמן, לחיזוק ההתיישבות ביהודה ושומרון.

בין הישובים בהם צפויה מת"ע לאשר שיווקים נמצאת גם ביתר עילית, ובהתאם לאישור שניתן, יובאו לאישור שיווק בשבוע הבא במת"ע 130 יח"ד, ברחובות הרב שך, האדמו"ר מליובאוויטש והרב צדקה, לצד 15 מגרשים למסחר ברח' בנין דוד וחזון איש.

ראש עיריית ביתר עילית מאיר רובינשטיין: מודה לשר הביטחון על אישור שיווק הדירות בביתר בנוסף הודה גם לכל השותפים לכך – שר השיכון יואב גלנט, שר הפנים אריה דרעי וסגן שר החינוך מאיר פרוש.

מדובר כעת ביציאה לשיווק של מה שאושר לאחר בחירת הנשיא טראמפ, ולדברי רה"ע, "צריך לזרז כעת גם את שיווק יתר הדירות שהובטחו ואושרו, וכן את תכנית אזור התעשייה העירוני היער האנגלי, שממתינה כבר זמן רב על שולחן מת"ע".

צילום תמונה ראשית: יוסי שוואב

[pojo-sidebar id="129"]

השאירו תגובה

הירשמו לעדכונים

דילוג לתוכן