תושבת ביתר חשודה בעוקץ ענק של בתי עסק בעיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

מודעה קטנה שהתפרסמה בשבוע שעבר בעיתון המקומי "שערים" בביתר עילית פתחה תיבת פנדורה, במודעה מטעם פורום בעלי העסקים בביתר נכתב תחת הכותרת הודעה ואזהרה "לטובת כלל בעלי העסקים בעיר הננו להודיע בזאת כי לאחר התייעצות עם מורי הוראה מזהירים אנו את בעלי החנויות מפני לקוחה המסתובבת בחנויות ביתר ומשלמת בשקים מוגבלים" במודעה נכתבה כתובת דוא"ל של הפורום על מנת שבעלי חנויות יוכלו לקבל את הפרטים המלאים והמידע שיביא להם תועלת.

המודעה עוררה גלים והדים נרחבים וחושפת את היקף העוקץ, מסיפורים שהגיעו לביתר עילית אונליין נדמה כי אותה אישה הפכה זאת לשיטה של ממש, ניגשת לחנות בוחרת במוצרים היקרים ביותר בחנות ואז שולפת את השקים הבעייתיים.
בין החנויות שנעקצו חנויות תכשיטים חנויות מזון, מוצרי תינוקות מכשירי חשמל וטמבור.

באחד המקרים בשבוע שעבר לאחר שבעל העסק בדק את הגבלת השיק במערכת המוגבלים ביקשה הגברת את השיקים ונמלטה מהמקום יחד עם בן משפחתה שחיכה מחוץ לחנות.

בשיחה של כתב ביתר אונליין עם אברהם וויספיש המרכז את הטיפול בנושא מטעם פורום בעלי העסקים בעיר עולה כי מדובר בסכום של למעלה ממאה אלף ש"ח שנעקצו בשיטה זו מבעלי העסקים בביתר, הוגשה תלונה מרוכזת לפני כשבוע ולצערנו היא עדיין מסתובבת חופשי.

היום (ב') בשעות הצהריים התפרסמה ברשתות החברתיות על ידי אחד מבני משפחתה תמונה של עובד באחד העסקים בעיר ומצורף לה האשמות שווא, הפוסט הוסר והוגשה תלונה נוספת בעניין.

ממשטרת מרחב עציון נמסר בתגובה כי הוגשו מספר תלונות וכי מתנהלת חקירה בעניין"

המודעה בעיתון

[pojo-sidebar id="129"]

השאירו תגובה

הירשמו לעדכונים

דילוג לתוכן