מדריך "ביתר אונליין" לחג: כל אירועי שמחת בית השואבה בביתר עילית

Facebook 0
Telegram
Twitter
WhatsApp
כמידי שנה אתר ביתר עילית אונליין מגיש לכם את המדריך המלא לכל אירועי החג בעיר • יודעים על עוד אירועים עדכנו אותנו

יום שני ט"ו תשרי ליל א' דחוה"מ

בית הכנסת משכן הקודש רחוב אש קודש 6 בשעה 20:00, עם הזמר והפיטן אבי צליח ותזמרותו.

בית הכנסת אהל שלמה רחוב הבעל שם טוב 3 בשעה 20:00, עם התקליטן שלומי טויטו.

בית הכנסת שמחת יצחק רחוב חזון איש 19 בשעה 20:00, עם הזמר והפיטן יצחק וענונו.

בית הכנסת תפארת בנימין רחוב חזון איש 6 בשעה 20:00, בליווי תזמורתו של שלומי גרינברג.

ישיבת משכן משה רחוב סלונים 13 בשעה 20:00, עם התקליטן אלעד זיני.

ת"ת נתיבות שלום רחוב בנין דוד בשעה 20:30.

חב"ד שכונת הדס כף החיים 36 בשעה 22:00, תזמורת ליפשיץ.

בית הכנסת הר"ן רחוב זוועיל 2 בשעה 21:00, בליווי תזמורת ביכלר צלילים.

בית הכנסת תפארת אברהם קרלין רחוב חתם סופר 8 בשעה 21:00 בליווי תזמורת.

בית מדרש לחסידות רחוב ברים 12 בשעה 20:20, בליווי תזמורת.

בית הכנסת בית אהרון קרלין רחוב פחד יצחק 5 בשעה 19:00, בליווי תזמורת.

בית יעקב חיים קרלין רחוב דרכי איש 26 בשעה 21:00, בליווי תזמורת.

הדרת מנחם רחוב נדבורנא 25 בשעה 21:00, א.בריכטא ותזמורתו.

בית הכנסת זרע לוי בוסטון אם הבנים בשעה 20:30, עם יחיאל פרנקל.

רחמיסטריווקא רחוב המגיד ממעזרטש 48 בשעה 21:00, בליווי תזמורת.

צאנז תמר רחוב החוזה מלובלין 30 בשעה 21:30, בליווי קעניג ותזמורת.

באיאן נחלת יעקב רחוב החוזה מלובלין 1 בשעה 21:00,בליווי תזמורת.

באיאן היכל מרדכי ושלמה רחוב נדבורנא 9 בשעה 20:30, בליווי תזמורת.

באיאן תפארת מנחם רחוב מעזריטש 37 בשעה 20:30 בליווי תזמורת.

באיאן נחלת ישראל רחוב קדושת לוי 36 בשעה 20:30, בליווי תזמורת.

באיאן היכל משה רחוב רבי עקיבא 31 בשעה 21:00, בליווי תזמורת.

בית הכנסת נתיבות שלום מוסדות סלונים רחוב יסוד העבודה 10 בשעה 21:00, עם תזמורת עולם המוזיקה.

חלקת יהושע ביאלא רחוב קדושת לוי 89 בשעה 21:30, עם אלעזר קעניג ותזמורתו.

לוצק רחוב קדושת לוי 106 בשעה 21:30, בליווי תזמורתו של אברהם גלויברמן.

בית הכנסת עץ החיים רחוב בעל שם טוב 3 בשעה 20:00, עם גמליאל לוי ותזמורתו.

יום שלישי ט"ז תשרי ליל ב' דחוה"מ

תפילת שחרית מוזיקאלית בליווי כלי נגינה בבית הכנסת שלום רב רחוב שלום רב 5 בשעה 9:00 בבוקר,להקת השיליצים עם פיני איינהורן, חונה דייטש שרוליק קלצקין מוישי רויכר ואבי הס.

שמחת בית השואבה המרכזית ברחבת מרכז חיים זקן עם התזמורת החסידית FIRE בניצוחו של מאסטרו יענקי לנדאו עם זיקוקי דינור.

בית הכנסת נזר שלום וברכה רחוב יוסף קארו 11 בשעה 20:00, עם גדול הזמר החסידי אבי אילסון.

ישיבת שערי דעת רחוב ברים בשעה 20:00, עם הזמר אבי מן.

בית הכנסת משכן יחזקאל רחוב הרב יעקב מוצפי בשעה 20:00, עם יהונתן מצליח ותזמורתו.

בית הכנסת אהבת ישראל באחדות ישראל רחוב המגיד ממעזרטש 31 בשעה 20:30, עם התקליטן שלומי טויטו.

סטריקוב ברחוב הרב יעקב מוצפי 3 בשעה 21:15, בליווי תזמורתו של נפתלי דזלובסקי.

בית הכנסת אור ישראל קרלין רחוב נדבורנא 34 בשעה 21:00, עם גלויברמן אברהם.

בית הכנסת בית מאיר רחוב דרכי איש 28 בשעה 20:00, עם קובי ברומר ותזמורתו של שמואל יפת.

בית הכנסת מקור הנחל רחוב פחד יצחק 24 בשעה 20:00, עם קניג ותזמורתו.

בית הכנסת תפארת אהרון באיאן רחוב החוזה מלובלין 44 בשעה 20:00, בליווי תזמורת.

ערלוי רחוב התעוררות תשובה 2 בשעה 21:30, בליווי תזמורת.

מתמידים הגפן רחוב פחד יצחק 8 בשעה 20:00, עם תזמורת חשין.

יום רביעי י"ז תשרי ליל ג' דחוה"מ

"ישיבת נזר התלמוד" שמחת בית השואבה תתקיים אי"ה בבית הכנסת יחווה דעת רחוב זוועיל 31 בשעה 20:00, בהשתתפות נשיא מועצת חכמי התורה הרב שלום כהן שליט"א, את הערב ינעים הזמר והפיטן משה דוואק.

בית הכנסת תורת משה מציון רחוב החוזה מלובלין 27 בשעה 20:00, עם התקליטן שלומי טויטו.

בית הכנסת עטרת הנחל רחוב קעניג 7 בשעה 20:00, קלין ותזמורתו.

בית הכנסת נתיבות שלום סלונים רחוב בעל התניא 4 בשעה 21:00, שלומביץ ותזמורת עולם המוזיקה.

ברדיטשוב רחוב המגיד ממעזרטש 39 בשעה 20:30, י.סגל ותזמורתו.

הקהילה היהודית רחוב דרכי איש אולם אמשינוב בשעה 20:30, עם הזמר גדעון טלקר.

בית הכנסת אהבת ישראל רחוב אוירבך 11 בשעה 20:30, עם אבי בבאי.

בית הכנסת אהל תורה רחוב יוסף קארו 4 בשעה 21:00, עם אלקנה ברויער.

יום חמישי י"ח תשרי ליל ד' דוה"מ

המופע המרכזי של סוכות עם הזמר והפיטן משה לוק, שע"י איגוד הקהילות הספרים בראשות הרב יהודה עוביידי, באודיטוריום החדש רחוב ברסלב 4 בשעה 20:00 פתיחת שערים.

בית הכנסת היכל ינון רחוב מפעל השס 5 בשעה 20:00, עם הזמר אבי צליח ותזמורתו.

בית הכנסת נזר הנחל רחוב יוסף קארו 18 בשעה 19:00, עם התקליטן שלומי טויטו.

בית הכנסת חמדת מאיר רחוב כף החיים 39 בשעה 20:00, עם הזמר יצחק פנחסי.

ישיבת ברכת מרדכי רחוב קעניג 13 בשעה 20:30, עם הזמר הצעיר הלל מאיר ותזמורתו.

אשכנז רחוב הרב שך 62 בשעה 20:00, עם שלמה גרינברג.

זלאטיפולי רחוב הרב שך 58 בשעה 20:30, עם שלמה גרינברג.

בית הכנסת זמרת הארץ רחוב ברסלב 10 בשעה 16:00, בליווי תזמורת תורת חיים.

בית הכנסת קהל חסידי בוסטון רחוב נועם אלימלך 2 בשעה 20:30, עם חיים ברייער.

הורנסטפיל רחוב החוזה מלובלין 17 בשעה 20:00, עם קורל הפקות.

בית הכנסת כולל חצות רחוב מוצפי 45 בשעה 8:00, עם גולדמן.

הקפות שניות

בית הכנסת אוהל אברהם שע"י קהילת בני תורה רחוב אלעזר המודעי 23 בשעה 21:00, עם הזמר החסידי נאור אלחדד.

בית הכנסת היכל עובדיה רחוב נדבורנא בשעה 20:30, עם התקליטן שלומי טויטו.

בית הכנסת פאר הריב"ש רחוב יוסף קארו 2 בשעה 19:00, עם אמיר כהן.

בית הכנסת מתמידים רחוב אש קודש 2 בשעה 21:00, עם אריק דביר ותזמורתו.

כולל חצות רחוב מוצפי 45 בשעה 21:00, עם תזמורת אסתרזון.

בית הכנסת אוהל יששכר רחוב אלעזר המודעי 23 בשעה 20:30, עם איתמר סאונד.

מצאתם טעות? פספסנו אירוע? עדכנו אותנו בווטצאפ או בתגובות

שתפו את הכתבה:

הצטרף לאלפי המנויים בתפוצת הוואטסאפ של 'ביתר אונליין' וקבל עדכוני חדשות מהאתר
להצטרפות לחץ כאן

2 תגובות

  1. ביתרניק הגב

    ההקפות שניות בבית הכנסת מתמידים זה של הישיבה הגדולה ביותר עילית בראשות הגאון רבי חיים אקרמן

  2. אהרן הגב

    אשמח לקבל הסרטה עם יש מההקפות שניות במתמידים

השארת תגובה

eset מחשב

הרשמו לקבלת עדכונים

נרשמים ומקבלים עדכוני חדשות אונליין בזמן אמת ישירות לאימייל שלכם! 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן