ראש עיריית ביתר עילית חנך את לשכת התעסוקה החדשה והמרווחת

התעסוקה בראש סדר העדיפויות: בשורה לתושבי ביתר – לשכת תעסוקה חדשה ומרווחת נחנכה השבוע בעיר, על ידי רה"ע מאיר רובינשטיין, מנכ"ל שירות התעסוקה בועז הירש, בכירי העירייה והנהלת הסניף המקומי.

חנוכת הלשכה החדשה והמרווחת, מתבצעת לאחר תקופה ארוכה בה שכנה הלשכה במבנה קטן יותר, שהועמד לרשות לשכת התעסוקה ע"י העירייה. הלשכה החדשה פועלת כיום ברחוב הרב שך 34 בביתר עילית.

המבנה החדש של לשכת התעסוקה הוא מרווח יותר, נוח יותר ויעיל יותר. דורשי העבודה שיבואו ללשכה החדשה יוכלו ליהנות מהמחשבה שהושקעה בתכנונה ובעיצובה, כך שחוויית השירות ללקוח תהיה נעימה, נגישה ונוחה בצורה מקסימאלית. על פי שירות התעסוקה, מדובר בתהליך שהינו חלק מתהליך שיפור השירות לאזרח שמוביל בועז הירש, מנכ"ל שירות התעסוקה בכל הארץ.

 

ראש העיר מאיר רובינשטיין אמר בטקס, כי נושא התעסוקה הינו אחד הדברים החשובים ביותר לעירייה, ואחד היעדים שהציב בראש סדר היום לשנת 2017. "לכבוד הוא לנו לשפר את השירות לתושבים שלנו. העיר בתנופה וחנוכת לשכת התעסוקה החדשה והמשופצת היא עוד עדות לכך. אני מברך את אנשי שירות התעסוקה, שבעזרת המבנה המכובד והיפה תוכלו לתת סיוע ומזור לדורשי העבודה הבאים בשעריכם".

לדברי רה"ע, "אנו פועלים לשיפור התעסוקה בביתר במספר כיוונים במקביל, ומסייעים הן לעובדים והן למעסיקים ביצירת מקומות תעסוקה ובמציאת עובדים תושבי העיר, לצד המאמץ האסטרטגי להבאת מפעלים ומעסיקים גדולים לעיר, בנוסף למאות העובדות המועסקות כבר כיום במבנה התעסוקה באזור התעשייה ערבה, בחברות – סיטיבוק, מל"מ ו-HP".

בועז הירש מנכ"ל שירות התעסוקה, אמר, כי "המעבר ללשכה חדשה בביתר עילית איננו רק שיפור מקומי, אלא נובע מתוך תפיסת עולם של הארגון שמציב את הלקוח במרכז ודואג לתת לו שירות מיטבי בכל פרמטר. זה נכון למענה מקצועי של מתאמי ההשמה במפגש עם דורשי העבודה, בסיוע למעסיקים במציאת עובדים מתאימים, וזה מקבל ביטוי גם באיכות ונוחות המבנה בו מתקיים מפגש זה".

[ess_grid alias="gallery"]

[/ess_grid]

 

One Comment

  1. אברהם

    רק שלא יסגרו אותה כמו שהיה לפני כשנתיים, כאשר באמצע יום בהיר החליטה העירייה לסגור משום מה את לשכת עבודה של ביתר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן