לתקן את הרגש: התוועדות ייחודית עם מחבר הספרים שגילה את סוד החסידות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

לקראת י"ט כסליו, הילולת המגיד ממעזריטש וחג הגאולה של האדמו"ר הזקן, בעל התניא והשו"ע, התקיים בעירנו התוועדות עם חוקר החסידות, הסופר ד"ר יחיאל הררי, שחיבר בין היתר את הספרים רבי המכר "לנצח כל רגע מחדש", "סודו של הרבי" ועוד.

"אם היינו מכניסים את הבעל שם טוב ואדמו"ר הזקן לישיבה במשרד החינוך לדון בבעיות הבוערות שלנו… הסטרס החרדות הדכאון והסלולרי, איך הם היו פותרים את ההתמודדות הזו"?!… השאלה הזו הוצגה במרכז התוועדות רב שיח על חסידות ואקטואליה ביום שני האחרון שערך "אביעה" – מרכז וקהילה לצעירים חרדים.

"הנפש רוצה להתחדש, היא משתוקקת לאור, ומשם הבעירה הבלתי פוסקת לחידוש, לריגוש, ולהתמכרות הבלתי נגמרת לסמרטפון. קשה להילחם בה, צריך לתת לנשמה את האור ולהשביע אותה, לתקן את הרגש הנכון זו תכלית החיים לפי הקבלה והחסידות. אז מה עושים? הדברים ארוכים, התמצית היא שצריך ללמוד את הסוד איך מתחדשים מהחיים עצמם, כיצד אפשר לחיות את הכאן ועכשיו בלי ההתמכרות לכל רעשי הרקע שמסביב".

הערב, שהתקיים בביתו של הרב מאיר ברלב ביום שלישי השבוע, נערך על ידי קבוצת הצעירים הנפגשים במסגרת פעילות מרכז "אביעה" מידי שבוע לשיעור בתורת הנפש על פי החסידות. הקהילה התחילה את פעילותה בעיר ירושלים, משם התפשטה לערים נוספות – ביניהם ביתר, עיר התורה והחסידות ביתר עילית.

[pojo-sidebar id="129"]

 

השאירו תגובה

הירשמו לעדכונים

דילוג לתוכן