קביעת מחיר לדירה – איך עושים את זה?

A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

היות והדירה לא מתומחרת על סמך הרגש שלכם אליה, ומחירה אינו נגזר מהרגעים היפים שהיו לכם בה, כדאי לכם "לתפוס מרחק" רגשי, ולקבל הערכות מחיר מקצועיות ממתווכים הפועלים באיזורכם.
מתווכים מקצועיים הפועלים באיזורכם ישאלו שאלות רלוונטיות לגבי הדירה ומיד תזהו את המקצועיות שלהם. הערכה שכזו היא שירות שהמתווכים מספקים בחינם, ישנם כאלו שגם יגיעו אל הנכס לבדיקה מעמיקה ובחינם. חשוב לדעת כי הערכת מחיר על ידי מתווך אינה הזמנת שירותי תיווך, והדבר אינו מחייב אתכם בכלום.

בררו אצל כמה מתווכים שונים. בדרך כלל הפערים בהערכת המחיר בין המתווכים המקצועיים יהיו קטנים.
גם אם אתם מופתעים מהערכת המחיר – זכרו כי אין ביכלתם של המתווכים להכתיב מחירי שוק. המוכרים יאשימו אותם בהורדת המחיר, והקונים בהעלאתו, אך האמת היא שאין להם שליטה על המחירים שהם תוצאה של היצע וביקוש בלבד.
בדקו את המידע המתפרסם באתר רשות המיסים כדי לדעת בכמה נמכרו דירות באיזורכם. (למרות שהנתונים בביתר בדרך כלל אינם נכונים, כי רוב הדירות כאן הורחבו ומחירן עלה בהתאם, אך ברישום מופיע הגודל המקורי)
חפשו מידע על דירות אחרות העומדות למכירה באזורכם ונסו להשוות אל דירתכם
אחרי שקיבלתם את הנתונים, שיקללתם אותם, (אולי קצת התאכזבתם…) זה הזמן לקבוע את המחיר הריאלי של הדירה ולדרוש אותו בהתאם.

השארת תגובה

כתבות שאולי יעניין אותך:

דילוג לתוכן