צועדים עם טריומף לכושר מוצלח

PicsArt_01-06-12.01.00
PicsArt_01-06-12.01.00

ספורט. זה הדבר היחיד שנותר לנו לעשות בתקופה מאתגרת שכזאת, כשחלק מאיתנו איבד מקום עבודה, חלק בחל”ת, הילדים בחלקם הגדול בבית או בבידוד, תוסיפו לכך שההישארות בבית מביאה לאכילה מרובה וכדי לשרוד את התקופה בבריאות ובהצלחה – חייבים להיכנס לשגרת ספורט!

בלי פעילות ספורטיבית קבועה, נאבד את הכושר המינימלי ששי לנו. שמירה על כושר הגופני אינה רק למען הגוף שלנו. פעילות ספורטיבית נועדה גם כדי להזין את הנפש באותה מידה.

ואיך נעשה ספורט כראוי, בהנאה, בכיף ובהצלחה בלי הלבשה אישית מיוחדת?

המותג הוותיק והמצליח טריומף נחלץ לעזרתנו, ומציע בדיוק בשבילנו כמה קטגוריות של דגמי תחרה, בייסיק ודגמי ספורט.
הפעם נתמקד הפעם בדגמי הספורט, שיהפכו כל פעילות גופנית – לחוויה קלילה ומיוחדת!

החשיבות של הלבשה אישית נכונה בזמן עריכת כושר חשובה במיוחד. בדים ופריטים שאיתן אנחנו מתעמלות, רצות, או עושות כל כושר שהוא – הם חלק חשוב ובלתי נפרד מאפקט איכותי ונכון של הליכה, הריצה וכל פעילות כושר שהיא.

טריומף הוא מותג על, שתמיד צועד קדימה בטרנדיות, שאינה מוותרת על ערכי הנוחות והאיכות המלווים אותו לאורך השנים.

גם עכשיו – המותג הוותיק והאהוב על נשות העולם, מזמינה אותך להמשיך לצעוד איתו כמיטב המסורת – להתחדש ולהרגיש חירות אישית מיוחדת בזמן שאת עוסקת בספורט.

טריומף העולמית מציגה 125 שנים של איכות, יצירתיות, חדשנות וטרנדיות בהלבשה אישית, ומעל חמישים שנה של פעילות מובילה בישראל. מותג העל מציג קולקציית ספורט ונוחה ואיכותית, במגוון גוונים ודגמים. ליין הספורט מותאם לכל נערה ואישה, שיקי טרנדי, איכותי ונוח, ברמה הגבוהה ביותר.

ניתן להשיג ברשתות המובחרות, באתר האון ליין של רשת המשביר לצרכן. ובאון ליין.להלן רשימת אתרים שמוכרים אותנו: (אתרים לנשים בלבד)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

תגובות

פופולארי

הירשם לעדכונים

אתה מחובר כרגע

דילוג לתוכן