מדריך 'ביתר אונליין': כל אירועי שמחת בית השואבה תש"פ בביתר עילית

ביתר אונליין ריכז עבורכם את כל שמחות בית השואבה שיתקיימו בעיר, בקהילות ובישיבות השונות, עם כל השעות, המיקומים, והכתובות המדיוקות, של הארועים השונים • שכחנו מקום? עדכנו אותנו בתגובות
שמחת בית השואבה | צילום אלי דויטש
שמחת בית השואבה | צילום אלי דויטש

"ושמחת בחגך" ואיזה שמח הולך להיות בביתר עם לא מעט אומנים ומוזיקאים שהולכים להרקיד ולהקפיץ אתכם בחג הקרוב, שמות גדולים ושונים מהתעשייה המוזיקלית בארץ ובעולם. אריק דביר, שלמה כהן, הראל טל, אבי אילסון, אבי הס, השילצים, שרוליק קלצקין, ארז שמואלי, אבי צליח, יואלי דיקמן, ועוד ועוד אומנים יבוא לביתר עילית כדי לקיים ביחד אתכם את "ושמחת בחגיך והיית אך שמח".

בשבוע שאחרי החג צפויים להגיע להופיע בעיר ענקי הזמר החסידי מרדכי בן דוד ושלומי גרטנר עם תזמורת המנגנים המורחבת ולהקת נשמה במסגרת 'ועתה כתבו לכם5' שע"י איגוד בני הישיבות.

ובאירוע נוסף 'הכתרת חתני חסיד כהלכה' ישתתף מוטי שטיינמץ בליווי תזמורתו של רובי בנט.

אבל כאמור גם בחג הסוכות השמחה תשרה בעיר, בתקווה שהשמחה תמשך לכל השנה.

יום שני מוצאי יום טוב ראשון
  • בית הכנסת בית אהרון דחסידי קרלין רחוב פחד יצחק 5 עם משה זלצמן בשעה 18:30
  • בית הכנסת דחסידי סלונים שכונת הגפן רחוב יסוד העבודה 10 בליווי מקהלת סלונים בשעה 20:30
  • בית הכנסת תפארת אברהם קרלין רחוב חתם סופר 10 עם חיים בריזל ויעקב פוטאש בשעה 20:30
  • בית הכנסת תפארת בנימין רחוב חזון איש 6 עם שלמה גרינברג בשעה 20:30
  • בית הכנסת אהבת ישראל רחוב אוירבך 11 עם הקלידן והזמר מוטי גלזר בשעה 20:30
  • בית הכנסת שע"י ישיבת משכן משה רחוב סלונים 13 עם אומן הבוזוקי ישראל יפרח בשעה 20:30
  • בית הכנסת מחוברים רחוב חזון איש 6 עם שלמה בן מלך בשעה 20:30
  • בית הכנסת לוצק רחוב קדושת לוי 109 עם הקלידן אברימי גלויבמן בשעה 20:45
  • בית הכנסת אוהל שלמה רחוב בעל שם טוב 3 עם התקליטן שלומי טויטו בשעה 21:00
  • בית הכנסת נחלת יעקב באיאן רחוב החוזה מלובלין 1 עם משה פישמן שלמה בניט בשעה 21:00
  • בית הכנסת היכל מרדכי שלמה באיאן רחוב נדבורא 9 עם מ. רבינוביץ' ויעקב ל. בשעה 21:00
  • בית הכנסת היכל משה רחוב רבי עקיבא 31 עם אמן החסידי מרדכי גוטליב בשעה 21:00
  • בית הכנסת ישיבת הרן רחוב זוועהיל 2 עם דוד בן ארזה בשעה 21:00
  • בית הכנסת לב מתיתיהו חב"ד רחוב הרב ברים 12 עם עוזי שזו בשעה 21:00
  • בית הכנסת מפעל הש"ס רחוב מפעל הש"ס 2 עם ישראל בוחבוט בשעה 21:00
  • בית הכנסת מתמידים רחוב דרכי איש 30 עם האמן יענקי קרישבסקי בשעה 21:00
  • בית הכנסת נחלת ישראל באיאן רחוב קדושת לוי 36 עם הזמר ראובן גולדברג וברוך הרשל בשעה 21:00
  • בית הכנסת נתיבות שלום סלונים רחוב בעל התניא 4 בליווי מקהלת סלונים בשעה 21:00
  • בית הכנסת רחמיסטריוקא ברחוב המגיד ממעזריטש 48 עם מקלהת שיר ושבח בשעה 21:00
  • מרכז נוער מית"ר רחוב שלום שבזי 6 עם אמן הבוזוקי ישראל יפרח בשעה 21:00
  • בית הכנסת היכל שמריהו רחוב כנסת יחזקאל 25 עם חיים קרמר בשעה 21:30
  • בית הכנסת חלקת יהושע ביאלא רחוב קדושת לוי 48 עם הזמר החסידי אלעזר אסתרזון בשעה 21:30
  • בית הכנסת צאנז רחוב החוזה מלובלין 30 עם הרב אקרמן בשעה 21:30
  • בית הכנסת תפארת אהרון באיאן רחוב קודשת ציון 4 עם אומן הקלידים יהושע פרידמן בשעה 21:30
  • בית הכנסת בני תורה רחוב אלעזר המודעי 23 עם הקלידן והשדרן ארז שמואלי בשעה 22:00
  • בית הכנסת שע"י ישיבת תפארת שמעון רחוב האדמור מרוזין 17 עם איציק טובול בשעה 22:00
  • בית הכנסת בית יעקב חיים קרלין רחוב דרכי איש 30 עם ישעיה דאן בשעה 22:00
  • בית הכנסת חבורת קרלין סטרלין רחוב סולנים 8 עם בנימין ערנריך וצבי ברנדורין בשעה 22:30.
  • בבית המדרש דחסידי ראזלא רחוב כנסת יחזקאל 35 תיערך שמחת בית השואבה בראשות האדמו"ר החל מהשעה 21:30.
  • בית הכנסת חב"ד ברחוב המגיד ממעזריטש 47 שמחת בית השואבה עם הקלידן יצחק ליובאשבסקי והזמר שמואל הניג בשעה 20:00
יום שלישי ב' דחוה"מ סוכות
  • תפילת הלל מוזיקאלית בליווי כלי נגינה עם החזן ר' חונה דייטש ולהקת השילצים בבית הכנסת שלום רב בשעה 09:30 בבוקר
  • שמחת בית השואבה המרכזית שע"י ישיבת ערב ביננו במתנ"ס פריימן רחוב החוזה מלובלין 46 עם הזמר החסידי שרוליק קלצקין ור' שלמה איזנטל החל מהשעה 13:00
  • בית הכנסת מתמידים רחוב פחד יצחק 8 עם יהושע קרישבסקי בשעה 17:00
  • בית הכנסת הגר"א רחוב הרב שך 28 עם שלמה גרינברג בשעה 20:00
  • בית הכנסת מקור הנחל רחוב פחד יצחק 24 עם פישמן בשעה 20:00
  • בית הכנסת קול רינה רחוב המגיד ממעזריטש 86 הזמר ההודי גדעון טלקר בשעה 20:00
  • בית הכנסת רבנו יוסף חיים רחוב המגיד ממעזריטש 104 עם שלמה כליפא בשעה 20:00
  • בית הכנסת תפארת מנחם באיאן רחוב המגיד ממעזריטש 37 עם משה לוברבום שלום שפירא בשעה 20:00
  • בית הכנסת שע"י ישיבת קול יעקב רחוב המגיד אהל שרה 18 עם הקלידן אבישי נקי בשעה 20:30
  • בית הכנסת נחלת חיים רחוב כנסת מרדכי 11 עם חיים קרמר בשעה 20:30
  • בית הכנסת אהבת ישראל באחדת ישראל רחוב המגיד ממעזריטש 31 עם התקליטן שלומי טויטו בשעה 21:00
  • ישיבת נעימות התורה ברחוב הטוב ומטיב בליווי תזמורת החל מהשעה 18:30
  • בית הכנסת דחסידי לעלוב רחוב חבד 6 עם יצחק וייס בשעה 21:00
  • בית הכנסת דחסידי ערלוי רחוב התעוררות תשובה 2 עם מקהלת אזמרה בשעה 21:00
  • בית הכנסת דחסידי ראחסמטריוקא רחוב אוהב ישראל 9 עם מקהלת השיר והשבח בשעה 21:00
  • בית הכנסת שלום רב רחוב שלום רב 5 עם הזמר מוישי שליץ בשעה 21:00
  • בית הכנסת שע"י ישיבת שערי דעת רחוב ברים 9 עם המוסיקאי ישראל שטרן בשעה 21:00
  • שמחת בית השואבה המרכזית בחצר הקודש נדבורנה ביתר תערך בסוכת בית המדרש שברחוב רבי יהודה צדקה, עם הקלידן מוישי טייטלבוים ומקהלת החסידות.
יום רביעי
  • שמחת בית השואבה המרכזית בבית הכנסת משכן הקודש רחוב אש קודש 6 עם גדול הזמר המזרחי אבי צליח ולהקתו החל מהשעה 19:30
  • שמחת בית השואבה המרכזית בראשות הגה"צ ר' אלימלך בידרמן שליט"א במתנ"ס פריימן החל מהשעה 22:00 .
  • שמחת בית השואבה של קהילות בני תימן בביתר באולמי 'המלכות' רחוב התעוררות תשובה 2 עם הזמר אהוד עטרי ובליווי תזמורת, בשעה 20:00
  • בית הכנסת דחסידי זידיטשוב רחוב המגיד ממעזריטש 39 סגל ותזמורתו בשעה 20:00
  • בית הכנסת זלאטיפולי רחוב הרב שך 59 עם המנגן שלמה גרינברג בשעה 20:30
  • בית הכנסת שע"י ישיבה לצעירים באיאן רחוב רבי עקיבא 29 עם עוזי שזו בשעה 20:30
  • בית הכנסת המרכזי דחסידי ויזניץ רחוב קדושת לוי 61 עם בעל המנגן נתי רבינוביץ בשעה 20:30
  • בית הכנסת החיד"א רחוב דברי חיים 3 עם שלמה כליפא בשעה 20:30
  • בית הכנסת דחסידי ראחמיסטריווקא רחוב אם הבנים 18 בילווי מקהלת השיר והשבח בשעה 21:00
  • בית הכנסת תורת משה מציון רחוב החוזה מלובלין 27 עם התקליטן שלומי טויטו 21:00
  • בית הכנסת שע"י ישיבת נזר התלמוד ברחוב רוזין 19 בהשתתפות הרה"ג רבי שלום כהן שליט"א, גדול הזמר החסידי אבי אילסון ותזמורתו של דביר כהן החל מהשעה 21:00
  • בית הכנסת נזר שלום וברכה רחוב יוסף קארו 20 עם הזמר אבי כהן בשעה 21:00
יום חמישי
  • בית הכנסת שלום רב תפילת הלל מוזיקאלית בליווי כלי נגינה עם ר' פיני איינהורן החזן ר' חונה דייטש בעל המנגן ר' אבי הס ולהקת השילצים, בשעה 09:30
  • שמחת בית השואבה המרכזית שע"י סגן ראש העיר הרב דוד זלץ עם גדול הזמר החסידי שלמה כהן בליווי תזמורתו המורחבת של אמן הקלידים יואלי דיקמן תתקיים מתנ"ס פריימן החל מהשעה 20:00.
  • חסידות הארנסטייפל תקיים שמחת בית השואבה בראשות האדמו"ר ובליווי תזמורת החל מהשעה 20:00.
  • שמחת בית השואבה המרכזית עם הזמר הראל טל בבית הכנסת זמרת הארץ רחוב ברסלב 10 החל מהשעה 16:00.
  • בית הכנסת חב"ד אוהב ישראל ברחוב אוהב ישראל 7 עם הקלידן יצחק ליובאשבסקי בשעה 20:00
  • בית המדרש 'כולל חצות' רחוב הרב מוצפי 45 מהשעה 20:00 בליווי תזמורת, עזרת נשים במעגל סגור.
  • שמחת בית השואבה בהיכל בית הכנסת נזר שלום וברכה רחוב רבי יוסף קארו בשעה 20:00 עם הזמר אבי מן ותזמורתו.
  • בית הכנסת ביאלא ב"ב רחוב הרב שך 10 עם הזמר יוחנן טויסיג בשעה 20:00
  • בית הכנסת פרמישלאן רחוב חזון איש 5 עם הרשי איזבאך בשעה 20:00
  • בית הכנסת תורת רפאל רחוב החוזה מלובלין 7 עם יעקב בויעז בשעה 20:00
  • בית הכנסת משכן יחזקאל רחוב מוצפי עם הפייטן יהונתן צליח בשעה 20:00
  • בית הכנסת חמדת מאיר רחוב כף החיים 37 עם הקלידן אבישי נקי בשעה 20:00
  • בית הכנסת אשכנז רחוב הרב שך 62 עם שלמה גרינברג בשעה 20:30
  • בית הכנסת בוסטון רחוב נועם אלימלך 2 עם הקלידן אברימי גלויברמן בשעה 20:30
  • בית הכנסת נזר הנחל רחוב יוסף קארו 18 עם התקליטן שלומי טויטו בשעה 21:00
  • בית הכנסת הישיבה הגדולה ביתר עילית בראשות הגר"ח אקרמן שליט"א רחוב כף החיים 15 עם הזמר החסידי שמואל גפנר בשעה 22:00
הקפות שניות
  • הקפות שניות בבית הכנסת הספרדי היכל עובדיה רחוב נדבורנא 29 עם התקליטן שלומי טויטו החל מהשעה 21:00
  • הקפות שניות המרכזיות שע"י הישיבה הגדולה ביתר עילית יתקיים בישיבה רחוב אש קודש 1 עם הזמר החסידי אריק דיבר בליווי תזמורתו החל מהשעה 22:00
  • ביהמ"ד דחסידי הארנסטייפל מעמד הקפות שניות בתופים ומחולות החל מהשעה 21:00
  • בית הכנסת פאר הריב"ש רחוב יוסף קארו 2 עם הקלידן עמיר כהן החל מהשעה 20:00
  • בית הכנסת אהל ישככר רחוב המגיד ממעזריטש 144 עם יצחק בוגיוב החל מהשעה 21:30
  • בית הכנסת בית משה רחוב כף החיים 44 עם הזמר אבי הס החל מהשעה 22:00.
  • בית הכנסת חניכי הישיבות רחוב נדבורנא 4 עם התקליטן נהוראי בן שימול החל מהשעה 20:00
  • הקפות שניות בחצר הקודש נדבורנה ביתר יערכו בבית המדרש לאחר טיש נעילת החג, שעה לאחר צאת החג, כשיא המעמד הוא הריקוד של כ"ק האדמו"ר שליט"א בהקפה השישית.

תגובה אחת

  1. אני נורה אוהבת ללכת ברחוב החוזה אצל הרבי פרידמן. מאוד שמח שמה בפורים ושמחת תורה. וגם נורה אהבתי את התפלה של יום כיפור. אז תודה שהמקום הזה קים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לקבלת עדכונים בווטצאפ מאתר ביתר אונליין