האם זה נכון שהבנקים מקשיחים עמדות?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

–        כן. ויש לכך שתי סיבות: הראשונה: בעקבות מעצר של יועץ משכנתאות מירושלים החשוד בכך שזייף מסמכים שהצביעו על יכולת החזר גדולה יותר של הלווים וכו'. הסיבה השניה היא, השריפה שהיתה בשבוע שעבר ברמת בית שמש.

–        מה הקשר בין הסיפורים הללו לבנקים?

–        צריך להבין שהבנק אינו גמ"ח וולנטרי. הוא נותן הלוואות אך ורק כדי להרוויח, והרבה… אי לכך, הוא רוצה להעניק הלוואה לא פחות ממה שהלווים מעוניינים ללוות, כמאמר הפרה והעגל. אבל, הבנק נמצא תחת פיקוח מתמיד שהוא אינו מסכן את כספו. במקרה הראשון של יועץ המשכנתאות, התברר לבנק שהוא סיכן את כספו כשהלווה אותו ללווים שהכנסותיהם האמיתיות אינן מאפשרות להם לעמוד בתשלומים. במקרה השני מדובר היה בבנין שנבנו בו יחידות דיור בניגוד לחוק ו"על הדרך" אטמו את פתחי האוורור של הבנין, דבר שגרם להחרפת מצב הלכודים ולפציעתם. במקרה כזה, אם מדובר בדירה שאכן ממושכנת כבטוחה להלוואה, גם אם היא מבוטחת בביטוח מבנה כנדרש, יתקשו הדיירים להשתפות על ידי חברת הביטוח שתמצא פתח רחב דיו כדי להתחמק מהשיפוי, דבר שעלול לגרום נזק לבנק. הבנקים יכולים להיות "רדומים" ולעגל פינות במתן ההלוואות, עד שקורה משהו.. מי שזוכר, אחרי פרשת חפציבה, הייתה הקשחת תנאים חמורה בבנקים, שעד אז "חיפפו" – הקשחה שנשמרת עד היום.

–        במה זה יתבטא?

–        כבר בשבוע שעבר הודיעו חלק מהבנקים שהם לא יסתפקו באישור מהנדס על בניה חדשה, אלא יחייבו בשמאות מחודשת לאחר הבניה, כחלק מהפקת הלקחים, ועוד היד נטויה. 

השאירו תגובה

9 Comments

 1. kroos

  שלום,

   אני מר, אלכסנדר Kroos, רשום ומוסמך הלוואה משאיל. אני נותן הלוואות בין 5,000 יורו ל 1,000,000.00 יורו לאנשים כנים בשיעור ריבית של 3% לתקופה של 5-25 שנים לפי המקרה. הפרעון יהיה בתשלומים חודשיים אשר יתחילו 3 חודשים לאחר קבלת ההלוואה. אנו נותנים הלוואות בריבית הנמוכה ביותר של 3% שירותים שניתנו כולל:
   הלוואות אישיות
   הלוואות סטודנטים
   הלוואות עסקיות

    אם אתה מעוניין לקבל הלוואה מאיתנו, פנה אלי באמצעות דואר אלקטרוני, realityloanfirm5@gmail.com

  להגיש בקשה דחוף הלוואה

 2. האם אתה צריך הלוואה? אם כן, דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com) לפרטים נוספים.

  אנו מציעים הלוואות שונות לאנשים פרטיים (הלוואה אישית) ולשתף פעולה גופים בריבית של 2% לשנה. זה כדי לעזור לך לעמוד בהתחייבויות הפיננסיות שלך במיוחד עם המשבר הפיננסי העולמי הולך. אתה יכול לשאול בין 1,000 – 500,000,000 (פאונד, יורו או דולר) עבור שאלות נוספות, אנא פנה אלינו באמצעות דוא"ל (dakany.endre(a)gmail.com) בברכה.

  הצעת הלוואה.

 3. צריך הלוואה? אם כן, דוא"ל:(dakany.endre@gmail.com)

  האם אתה צריך סיוע כספי / כספי? אנו מציעים מימון בריבית נמוכה מאוד של 2% כל המועמדים מעוניינים לפנות אלינו באמצעות דוא"ל: (dakany.endre(a)gmail.com) לקבלת מידע נוסף.

  הצעת הלוואה.

 4. צריך כסף? כן צור קשר:(richardcosmos5@gmail.com)

  האם אתה צריך כל סוג של הלוואה? האם אתה צריך הלוואה חג המולד ב 2% אם כן, פנה אלינו היום (richardcosmos5(a)gmail.com) ולקבל את ההלוואה שלך היום.

  הצעת הלוואה.

 5. האם אתה צריך הלוואה? אם כן, דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com) לפרטים נוספים.

  האם אתה צריך הלוואה? אם כן, דוא"ל: (dakany.endre(a)gmail.com) לפרטים נוספים.

 6. מר דרק דאגלס

  שלום

  צריך הלוואה דחופה?
  • ללוות כל דבר מ 2,000 ל 50,000,000.00

  האם אתה למטה מבחינה כלכלית, האם אתה צריך הלוואה כדי להתחיל עסק או לשלם חשבונות? אנו מספקים כל מיני סוגים של סיוע כספי, נמוך כמו 2% ריבית,

  אנו מציעים עסקים אישיים הלוואות, אנשים המעוניינים לבקש מידע נוסף אנא פנה אלינו דרך

  דוא"ל: easyloanfirm2020@gmail.com
  WhatsApp: +14062845321

  בברכה,
  מר דרק דאגלס

  2% הלוואה ההצעה

 7. צריך קשר הלוואה;(dakany.endre@gmail.com)

  אתה צריך הלוואה דחוף? אנו נותנים הלוואות עסקיות, הלוואות אישיות, הלוואות לסטודנטים, הלוואות רכב וכו ', אם אתה מעוניין לפנות אלינו באמצעות: (dakany.endre(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 8. צריך הלוואות? אם כן דואר אלקטרוני:(richardcosmos5@gmail.com)

  האם אתה בכל משבר פיננסי? ואת צריכה הלוואה, הנה הזדמנות בשבילך. אנו מציעים כל מיני הלוואה על פי בחירתך מתוך טווח של 2,000 יורו ל 100,000,000.00 יורו, בשיעור של 2%. אנשים המעוניינים לפנות אלינו עלינו עם זה דואר אלקטרוני (richardcosmos5(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 9. צריך כסף צור קשר:richardcosmos5@gmail.com

  אנחנו נותנים הלוואות בריבית של 2%! צור קשר:(richardcosmos5(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הירשמו לעדכונים

לקבלת עדכונים בווטצאפ מאתר ביתר אונליין

דילוג לתוכן