דרמה פוליטית בביתר: חבר המועצה יוסי שיטרית העביר את כתובת מגוריו לאלעד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
טלטלה מקומית: שנה וחצי לפני הבחירות - סימנים ראשונים ל"דיל" באלעד בין ש"ס ודגל התורה: יוסי שטרית חבר מועצת העיר ביתר העביר כתובת לאלעד

עם הפנים החוצה: דרמה פוליטית בביתר עילית – חבר מועצת העיר יוסי שטרית העביר בשבועות האחרונים את כתובת המגורים שלו לעיר החרדית אלעד. מדובר באירוע שהיכה בהפתעה את כל מקורביו, שלא קיבלו על כך שום הודעה מוקדמת.

על פי כל ההסברים, לא חשק שטרית פתאום סתם כך בעיר אלעד, אחרי עשרות שנים שגר בביתר. מדובר בניסיון לקדם את עצמו ב"דיל" אפשרי לקראת הבחירות הקרובות בעיר, במסגרת הסכם משותף עם דגל התורה וש"ס.

כידוע, ראש העיר הנוכחי באלעד ישראל פרוש, חתום על הסכם קואליציוני עם דגל התורה, במסגרתו התחייב לפנות את כסאו לנציג דגל לאחר קדנציה אחת. אלא שלדגל התורה חסר כיום מועמד מקומי אשכנזי מטעמה, שיוכל לנצח את ש"ס בבחירות.

על פי המתווה שרוקחים גורמים בדגל התורה יחד עם בכירים בש"ס, תציג דגל התורה מועמד ספרדי מטעמה, שיהיה מוסכם גם על ש"ס, מה שיביא את שני הצדדים להיות מרוצים, ולבחירות בעיר לעבור ללא הסערה שאפיינה את העיר במערכות הקודמות.

גורמים בסביבת שר הפנים ויו"ר ש"ס הרב אריה דרעי, כמו גם בסביבתו של ח"כ ר' משה גפני אישרו כי היו פגישות בנושא אך לא הסכימו לאשר את הפרטים.

כזכור לפני כחודש חשפה הכתבת הפוליטית שרי רוט בטוויטר על "מרקחה חדשה" כהגדרתה וכעת ניתן לחשוף כי הדיל מתחיל לרקום עור וגידים, אמנם לא במתווה שרקחה שרי רוט בטעות, אבל בהחלט שמו של שטרית מתנוסס בתוכה.

בשיחה עם כתב ביתר עילית אונליין, סירב שטרית לאשר את העובדות. אולם הצהיר כי בכל מקרה אינו מתכוון לוותר בשלב זה על תפקיד מנהל בית הדין מנהל לשכתו של רב העיר הרה"ג תופיק אביעזרי שליט"א וכעובד מסור של ר' צביקה לינצר הבעלים של גל ביתר והחנות בייביתר הידועה.

ראש העיר מאיר רובינשטיין סירב להגיב לפניית ביתר אונליין. ראש עיריית אלעד ישראל פרוש מסר בתגובה: קיבלתי כבר לפני כמה שבועות את המידע. אני מברך את ידידי יוסי שטרית על מעברו לאלעד, ובטוח כי מערכת הקשרים הענפה שיצרתי עם יו"ר ש"ס הרב אריה דרעי תוכיח את עצמה גם בעתיד.

[pojo-sidebar id="129"]

השאירו תגובה

6 Comments

 1. יוסי

  פותחים סניף בייבי אלעד?

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  הסיפא בתגובה של פורוש מסבירה כמה דברים… וד"ל לדיל

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יפה מאוד למה לא לעשות דילים מה אנשים קופצים הכל בסדר זה הת קי של הנבחרים הם לא בוחרים את עצמם …….

 4. מוישי

  יום חג לביתר יום גדול לבוני העיר

 5. תושב אלעד

  די להנחתות של עסקנים היום רוב התושבים כולל הספרדים יצביעו לשרוליק. בגלל המהפך בעיר שעשה אלעד היא לא לשכת התעסוקה

 6. אלדד

  שיטרית הוא פריינק פרעח עבד כי ימלוך… כולם בביתר ישמחו שיעבור לגור בטייבה או בכסייפה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הירשמו לעדכונים

לקבלת עדכונים בווטצאפ מאתר ביתר אונליין